ورزشی
خبر ورزشی
۱۴۰۰/۱۰/۲۳ ۱۲:۵۲:۳۳
مجیدی یا گل محمدی؟/ پدیده لیگ برتری در لیست کدام مربی است؟
مجیدی یا گل محمدی؟/ پدیده لیگ برتری در لیست کدام مربی است؟
گفته می‌شود مهاجم پیکان یکی از بازیکنان مد نظر یحیی گل محمدی است.
خبر ورزشی

طی روزهای گذشته اخباری منتشر شد مبنی‌بر اینکه علیرضا کوشکی مورد توجه باشگاه استقلال قرار گرفته و فرهاد مجیدی برای جذب او ابراز تمایل کرده است. این درحالی است که هنوز لیست ورودی مجیدی برای نیم فصل دوم به‌صورت رسمی اعلام نشده است و به نظر می‌رسد اسامی‌ای که این روزها در رسانه‌ها مطرح می‌شوند بیشتر طبق معمول اخبار در این برهه زمانی به گمانه‌زنی‌های رسانه‌ای مرتبط باشند.
البته طبق شنیده‌ها باشگاه پیکان تا این لحظه هیچ‌برنامه‌ای‌ برای جدایی و صدور رضایتنامه کوشکی در نقل‌وانتقالات زمستانی ندارد و تا این لحظه هنوز هیچ‌درخواست رسمی‌ای برای جذب کوشکی از سوی باشگاه استقلال به پیکان ارسال نشده است.
هرچند یحیی گل محمدی هم دیروز در خصوص جذب این بازیکن در نیم فصل واکنش معناداری داشت. سرمربی سرخ‌ها درباره اینکه آیا پرسپولیس قرار است کوشکی بازیکن پیکان را جذب کند یا خیر هم گفت: صحبت زیادی مطرح است که در نقل‌وانتقالات پرسپولیس چه خواهد کرد. . تا نیم‌فصل باید صبر کنیم.
از صحبت‌های سرمربی پرسپولیس اینطور برداشت می‌شود که کوشکی در لیست خرید او قرار دارد. با توجه به اینکه عیسی آل کثیر هم مصدوم شده است تیم یحیی نیاز فوری به جذب بازیکن در این پست دارد.

صفحه اصلی خبر اجتماعی اقتصادی سیاسی بین الملل فرهنگی ورزشی ارتباط با ما