ورزشی
خبر ورزشی
۱۴۰۰/۰۹/۲۱ ۱۱:۲۶:۴۴
پای تماشاگران چه زمانی به استادیوم باز می‌شود؟
پای تماشاگران چه زمانی به استادیوم باز می‌شود؟
تا به امروز ستاد مبارزه با کرونا در ورزش برای حضور تماشاگران در استادیوم ها حتی به صورت محدود و با رعایت پروتکل های بهداشتی بیانیه ای صادر نکرده است.
خبر ورزشی

هر هفته نزدیک به روزهای برگزاری بازی های لیگ برتر مصاحبه های نوید بخشی از سوی رییس فدراسیون پزشکی – ورزشی و هم چنین سهیل مهدی – رییس کمیته مسابقات منتشر می شود مبنی بر اینکه از این هفته بازی ها با حضور تماشاگر برگزار می شود اما در عمل اتفاق خاصی رخ نمی دهد ودر حالی که خیلی از کشورها برگزاری بازی ها با حضور تماشاگر را آغاز کرده اند هم چنان دیدارهای لیگ برتر و لیگ یک بدون حضور تماشاگر برگزار می شود! 
در روزهای اخیر اینطور گفته شد از ۱۵ آذر بازی های لیگ برتر رسما با حضور تماشاگر خواهد بود اما ۱۵ آذر هم از راه رسید و در نهایت بازی های هفته نهم هم بدون حضور تماشاگر برگزار شد. حالا خبر رسیده شاید بازی های دور رفت تا پایان بدون حضور تماشاگر باشد و بازی ها از دور برگشت با حضور تماشاگر برگزار شود. در این صورت همه باشگاه ها موظف می شوند در فرصت باقی مانده سامانه بلیط فروشی اینترنتی راه اندازی کرده و گیت های الکترونیکی را هم جلوی درب استادیوم ها نصب کنند. خیلی از استادیوم های کشور از این امکان برخوردار هستند؛ هر چند در بازی استقلال – نساجی دیدیم که خیلی گیت های الکترونیکی به کار نیامدند و تماشاگران با هجوم و به یکباره وارد استادیوم شدند که صحنه های زشتی هم پدید آمد. 
پیش تر وزیر بهداشت گفته بود بهمن ماه واکسیناسیون عمومی به پایان می رسد و تماشاگران می توانند به استادیوم ها برگردند. جالب اینکه در روزهای ابتدایی بهمن ماه نه تنها بازی های دور رفت به پایان می رسد بلکه یک هفته از دور برگشت هم به پایان می رسد. به هر صورت قابل پیش بینی است تماشاگران از هفته هفدهم مجوز حضور در استادیوم ها را دریافت کنند.

صفحه اصلی خبر اجتماعی اقتصادی سیاسی بین الملل فرهنگی ورزشی ارتباط با ما