اجتماعی
ایرنا
۱۴۰۱/۰۸/۰۹ ۱۵:۴۸:۳۸
وخیم بودن حال ۲ مصدوم حادثه تروریستی شیراز
وخیم بودن حال ۲ مصدوم حادثه تروریستی شیراز
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: هم اکنون ۴ نفر از مصدومان حادثه تروریستی حرم مطهر شاهچراغ (ع) در بخش‌های مراقبت‌های ویژه خدمات درمانی دریافت می‌کنند که حال دو نفر از آنان وخیم است.
ایرنا

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز با بیان اینکه ۹ نفر از حادثه دیدگان حادثه تروریستی حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع) همچنان در بیمارستان‌های شیراز بستری هستند گفت: حال دو نفر از این افراد وخیم است و همه خدمات درمانی به این افراد ارائه می‌شود.
دکتر مهرداد شریفی روز دوشنبه در گفتگو با ایرنا افزود: در حادثه تروریستی حرم مطهر شاهچراغ (ع) ۲۶ نفر مجروح شدند که در بیمارستان‌های شهید فقیهی، نمازی، مسلمین و شهید رجایی شیراز بستری شدند، از این تعداد ۱۷ نفر تا کنون ترخیص شده اند.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز در ادامه افزود: هم اکنون ۴ نفر از مصدومان در بخش‌های مراقبت‌های ویژه خدمات درمانی دریافت می‌کنند که حال دو نفر از آنان وخیم است.
غروب روز چهارشنبه (چهارم آبان ۱۴۰۱) فردی مسلح با حمله به زائران و خادمان حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع) در شهر شیراز، آن‌ها را به رگبار بست که بنا بر آخرین اعلام مسئولان استان فارس، ۱۳ نفر را به شهادت رساند.

عامل نخست این حمله تروریستی قبل از دستگیری مجروح شد که پس از انتقال به بیمارستان و با وجود تلاش‌ها، به هلاکت رسید

صفحه اصلی خبر اجتماعی اقتصادی سیاسی بین الملل فرهنگی ورزشی ارتباط با ما