اقتصادی
خبرآنلاین
۱۴۰۰/۱۰/۱۲ ۰۸:۳۶:۰۵
قیمت انواع پراید/ ١١١ به ١٨٧ میلیون تومان رسید
قیمت انواع پراید/ ١١١ به ١٨٧ میلیون تومان رسید
بررسی قیمت خودروهای پراید از ابتدای مرداد ماه تا ابتدای دی ماه از سود هنگفت دلالان در این بازه زمانی از خرید و فروش این خودرو حکایت دارد.
خبرآنلاین

بررسی قیمت خودروهای پراید در بازار از رشد خیره کننده قیمت این خودرو از ابتدای مرداد ماه تا ابتدای دی ماه حکایت دارد به طوری که پراید ۱۱۱ در این بازه زمانی ۴۸ میلیون تومان گران شده است و در حال حاضر ۱۸۷ میلیون تومان قیمت خورده است و مدل ۱۳۱ این خودرو نیز در این مدت افزایش قیمت ۴۲ میلیون تومانی را تجربه کرده است و در حال حاضر ۱۶۸ میلون تومان قیمت خورده است.

خودروی پراید ۱۳۲ نیز از ۱۲۳ میلیون تومان در ابتدای مرداد ماه امروز به ۱۵۴ میلیون تومان رسیده است و دلالان از خرید و فروش این خودرو در این مدت ۳۱ میلیون تومان سود کردند.

خودرو پراید ۱۵۱ مدل ۱۳۹۹ نیز از ابتدای مرداد ماه تا ابتدای دی ماه ۲۹ میلیون تومان گران شده است و در حال حاضر ۱۶۴ میلیون تومان قیمت خورده است و مدل ۱۴۰۰ این خودرو نیز در این مدت ۳۱ میلیون تومان گران شده است و این خودرو در حال حاضر ۱۷۲ میلیون تومان قیمت خورده است.

پراید ۱۵۱ پلاس مدل ۱۳۹۹ نیز از ابتدای مرداد ماه تا ابتدای دی ماه ۳۱ میلیون تومان گران شده است و این خودرو در حال حال حاضر ۱۷۵ میلیون تومان قیمت خورده است.

صفحه اصلی خبر اجتماعی اقتصادی سیاسی بین الملل فرهنگی ورزشی ارتباط با ما