اجتماعی
گجت نیوز
۱۴۰۰/۰۸/۱۷ ۰۹:۳۵:۴۸
تاریخ معرفی آخرین بازمانده سری S21 سامسونگ
تاریخ معرفی آخرین بازمانده سری S21 سامسونگ
گوشی گلکسی S21 FE به عنوان آخرین عضو خانواده گلکسی اس ۲۱، با یک سال تأخیر عرضه می‌شود. تاریخ دقیق معرفی و فروش آن چه زمانی است؟
گجت نیوز

ماه گذشته، در گزارشی تأیید شد که سامسونگ گوشی گلکسی S21 FE را ماه ژانویه و در رویداد CES 2022 معرفی خواهد کرد. اکنون تاریخ عرضه این گوشی را هم باید به آن گزارش اضافه کنیم تا اگر منتظر خرید آن هستید، بدانید باید چه زمانی به فروشگاه‌های سامسونگ سر بزنید.

تاریخ معرفی و عرضه گلکسی S21 FE
جان پروسر، افشاگر مطرح دنیای موبایل با قاطعیت می‌گوید گوشی گلکسی اس ۲۱ اف ای در چهارم ژانویه (۱۴ دی ماه) معرفی خواهد شد. نسخه اقتصادی فن ادیشن Galaxy S21 پیش فروش نخواهد شد و سامسونگ چند روز بعد، یعنی از ۱۱ ژانویه (۲۱ دی ماه) آن را وارد بازارهای جهانی می‌کند.

عرضه گلکسی اس ۲۱ فن ادیشن در ماه ژانویه شاید برای صاحبان گوشی‌های سری اس ۲۱ که به تازگی به جمع مشتریان سامسونگ پیوسته‌اند گیج کننده باشد. ممکن است این کاربران تصور کنند عبارت “FE” در جلوی نام این گوشی به معنای عرضه یک نسخه پیشرفته‌تر و ارتقا یافته از گوشی پرچمدار اس ۲۱ معمولی باشد. چرا که این گوشی دقیقاً ۱۲ ماه بعد از ورود گوشی‌های این خانواده به بازار، وارد قفسه فروشگاه‌ها خواهد شد!

البته اکثر مشتریان می‌دانند که نسخه FE یا فن ادیشن گوشی‌های سامسونگ پرچمدار نیست و در رده «پرچمداران اقتصادی» یا «گوشی‌های میان‌رده رو به بالا» قرار می‌گیرد. شاید این تأخیر در عرضه گیج کننده باشد، اما علت اصلی تأخیر در عرضه گلکسی S21 FE، کمبود تراشه در سطح جهانی است تا آنکه بخواهد یک استراتژی از پیش تعیین شده باشد. بنابراین ما گمان می‌کنیم این گوشی بعد از عرضه، راه بسیار سختی در پیش دارد.

مدل اصلی گلکسی اس ۲۱ در کنار اس ۲۱ اف ای مدل بسیار خوبی برای خرید است و احتمالاً بسیاری از مشتریان با تخفیف‌هایی که در فصل تعطیلات زمستانی روی قیمت آن اعمال می‌شود، به خریدش علاقه‌مند شوند. بنابراین اس ۲۱ اف ای باید به قدری جذاب باشد که کاربران را تحت تأثیر خودش بگذارد.

صفحه اصلی خبر اجتماعی اقتصادی سیاسی بین الملل فرهنگی ورزشی ارتباط با ما