اجتماعی
همشهری
۱۴۰۱/۰۹/۲۰ ۰۷:۵۴:۱۲
همسرکشی با همدستی مرد آشنا
همسرکشی با همدستی مرد آشنا
تحقیقات پلیس درباره قتل مرموز مردی که جسدش در صندلی عقب خودرواش کشف شده بود نشان داد که او قربانی نقشه شوم همسرش و مردی آشنا شده است.
همشهری

تحقیقات در این‌باره از اوایل آذرماه امسال با کشف جسد مردی در جاده بند بهمن در حوالی شهرستان کوار واقع در استان فارس آغاز شد.

آن روز مأموران در حال گشت‌زنی بودند که یک خودروی پراید را کنار جاده دیدند. هیچ خبری از راننده و سرنشینان خودرو نبود تا اینکه مأموران در صندلی عقب آن جسدی را که داخل پتو پیچیده شده بود کشف کردند. او صاحب پراید بود و 44سال داشت که با انگیزه‌ای نامعلوم به قتل رسیده بود. در این شرایط جسد به پزشکی قانونی منتقل و تحقیقات برای رازگشایی از جنایت آغاز شد.

درحالی‌که 15روز از کشف جسد می‌گذشت کارآگاهان به اطلاعاتی درباره عامل جنایت دست یافتند و متهم را دستگیر کردند. او که 28سال دارد وقتی تحت بازجویی قرار گرفت اعتراف کرد که با همدستی همسر مقتول دست به این جنایت زده است. به این ترتیب دومین متهم نیز دستگیر شد.

سرهنگ حمید افرامن، رئیس مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی استان فارس گفت: مرد جنایتکار اعتراف کرد که روز حادثه با همدستی همسر مقتول بر سر اختلافاتی که با مقتول داشته وی را در منزلش به قتل رسانده و جسدش را در داخل ماشین وی رها کرده بود. متهمان پس از اعتراف به جنایت راهی زندان شدند.

صفحه اصلی خبر اجتماعی اقتصادی سیاسی بین الملل فرهنگی ورزشی ارتباط با ما