سیاسی
فارس
۱۴۰۰/۰۹/۰۲ ۱۳:۲۰:۳۰
ابعاد تازه از جنجال حقوق های نجومی در پالایشگاه امیرکبیر؛ زلزله همچنان ادامه دارد
ابعاد تازه از جنجال حقوق های نجومی در پالایشگاه امیرکبیر؛ زلزله همچنان ادامه دارد
انتشار فیش های حقوقی دو مدیر ارشد پالایشگاه امیرکبیر در رسانه ها بازتاب زیادی یافت اما پیگیری ها حاکی از آن دارد که حقوق های نجومی محدود به این دو فیش نبود.
فارس

روز گذشته فیش های حقوقی دو مدیر در فضای مجازی دست به دست می شد که دریافتی نجومی  ۸۴ تا ۲۱۵ میلیون تومانی در آن درج شده است.

ارقام زیر را می توان در فیش حقوقی مدیران ارشد پالایشگاه امیرکبیر دید:

* مدیر مالی ۲۱۵ میلیون تومان( جمع حقوق و مزایا ۴۴ میلیون تومان + ۶۶ میلیون تومان کارانه + ۱۰۰ میلیون تومان کارت هدیه= دستمزد ۴ سال یک کارگر)

 *مدیر منابع انسانی ۱۲۵ میلیون تومان
 

به گزارش فارس بعد از انتشار فیش حقوق های نجومی مدیر روابط عمومی پتروشیمی امیرکبیر  در قبال جنجال روزهای اخیر هیچ توضیحاتی ارائه نداد تا در نهایت روابط عمومی سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی درباره فیش‌های منتشر شده توضیحات مبهمی منتشر کرد و نوشت: برخی از ارقام مربوط به مزایای غیر مستمر مندرج در این تصاویر اساسا ‌مرتبط با پرداخت های سنوات گذشته بوده که بصورت تجمیعی در یکماه منظور شده است.

در ادامه توضیحات آمده است "برابر مقررات جاری، دریافت هر گونه حقوق و مزایا در مجموعه های صنعت  که تابع مقررات حقوق وزارت نفت می باشند، سقف مشخصی تعریف گردیده که برای همگان لازم الاجرا است."

اما موضوع به همین جا ختم  شد بررسی ها حاکی از آن است که حقوق های نجومی در ماه های مختلف سال به این مدیران پرداخت شده است.

 

پس از انتشار خبر حقوق های غیرمتعارف رئیس جمهور دستور برکناری 2 مدیر نجومی بگیر را صادر کرد.

به گزارش فارس همچنین مدیر عامل پتروشیمی امیرکبیردر واکنش به این اتفاق گفته است روند بررسی و شفافیت مالی کارکنان و مدیرانی که دریافت‌های نامتعارف و نجومی داشته اند همچنان ادامه دارد.

صفحه اصلی خبر اجتماعی اقتصادی سیاسی بین الملل فرهنگی ورزشی ارتباط با ما