اجتماعی
باشگاه خبرنگاران جوان
۱۴۰۲/۰۸/۲۹ ۱۶:۲۰:۲۹
ماجرای ضرب و شتم آمر به معروف در آبشار یاسوج چه بود؟
ماجرای ضرب و شتم آمر به معروف در آبشار یاسوج چه بود؟
یک جوان آمر به معروف و ناهی منکر در یکی از باغ رستوران‌های آبشار یاسوج مورد ضرب و شتم فروشندگان مشروبات الکلی قرار گرفت و راهی بیمارستان شد.
باشگاه خبرنگاران جوان

سید عیسی حسنی معاون پیشگری از وقوع جرم دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر حمایت قاطع دستگاه قضایی از آمران به معروف بدنبال دستور دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان، گفت: یک جوان آمر به معروف و ناهی منکر در یکی از باغ رستوران‌های آبشار یاسوج مورد ضرب و شتم فروشندگان مشروبات الکلی قرار گرفت.

وی افزود: این پرونده به صورت ویژه و خارج از نوبت رسیدگی و اطلاع رسانی می‌شود.

وی افزود: فعالان حوزه عفاف و حجاب و آمران به معروف همواره در حمایت قانون هستند و با هتاکان به این افراد در هر جایگاه و مسندی مطابق ماده ۹ قانون حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر برخورد خواهد شد.

حسنی ادامه داد: به محض وقوع هر گونه حوادث اینچنینی دادستان‌ها و روسای حوزه‌های قضایی دادگسری استان توجیه هستند و با گزارش ستاد امر به معروف و نهی از منکر و یا آمر به معروف پرونده به شعبه ویژه ارجاع و به صورت ویژه و خارج از نوبت بررسی می‌شود.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کهگیلویه و بویراحمد، ضمن حضور در بیمارستان و پیگیری روند درمان فرد ناهی از منکر (مضروب) اظهار کرد: متاسفانه در شامگاه روز یکشنبه مقارن با ۲۸ آبان ماه ۱۴۰۲ یکی از نیرو‌های ناهی از منکر با مشاهده افرادی که بصورت آشکارا در حال مصرف و فروش مشروبات الکی در آبشار یاسوج بودند احساس تکلیف نموده و پس از تذکر لسانی مورد ضرب و جرح قرار گرفت.

حجت الاسلام حمزه پیش قدم افزود: این فرد ناهی از منکر جهت درمان به یکی از مراکز درمانی شهر یاسوج منتقل شد. هم اینک حال عمومی این فرد مساعد و معاینات پزشکی در حال انجام است.

وی عنوان کرد: ضاربان با همکاری نیرو‌های انتظامی دستگیر و با دستور قضایی در بازداشت هستند.

حجت الاسلام پیش قدم، از پیگیری جدی موضوعات قضایی در حیطه امر به معروف و نهی از منکر خبر داد و تصریح کرد: به هیچ عنوان از حقوق آمران به معروف و ناهیان از منکر کوتاه نخواهیم آمد.

 

صفحه اصلی خبر اجتماعی اقتصادی سیاسی بین الملل فرهنگی ورزشی ارتباط با ما