ورزشی
مهر
۱۴۰۰/۰۷/۲۰ ۱۱:۱۷:۵۴
محمد بنا: ستاره‌های جدیدی در کشتی فرنگی ظهور کردند
محمد بنا: ستاره‌های جدیدی در کشتی فرنگی ظهور کردند
سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی معتقد است رقابتهای جهانی ۲۰۲۱ نروژ با ظهور ستاره‌های آینده داری در کشتی فرنگی ایران همراه بود.
مهر

تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان شب گذشته پس از کسب نایب قهرمانی در رقابتهای جهانی ۲۰۲۱ نروژ وارد تهران شد و مورد استقبال پر شور مردم و مسئولان قرار گرفت.
محمد بنا سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی در حاشیه این مراسم گفت: تاکنون هیچ سالی ندیده بودید که من با پرچم روی تشک کشتی دور بزنم، اما امسال من این کار را کردم؛ چون ستاره‌های جدیدی در کشتی فرنگی ظهور کردند. امیدوارم این ستاره‌ها در المپیک پاریس هم بدرخشند.
بنا درباره طلسم شکنی کشتی فرنگی با کسب مدال طلا بعد از ۷ سال گفت: من بعد از هر کدام از این پیروزی‌های طلایی با دویدن بروی تشک کشتی به بچه‌ها سالتو زدم که این موضوع نشان داد که خیلی خوشحال هستم.
او درباره اینکه تیم ملی کشتی فرنگی در روزهای نخست مسابقات جهانی متزلزل ظاهر شد، گفت: خداوند روز اول یک مقدار اذیتم می‌کند، اما روز آخر را برایم کامل می‌کند. همه اتفاقات رخ داده کار خداست.
بنا در خصوص عملکرد یوسفی گفت: به طور حتم ۲ ملی پوش ما جزو بهترین سنگین وزن‌های جهان هستند. به هر حال شانس علی اکبریوسفی بود که مدال طلای سنگین وزن را بگیرد.
سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی درباره اینکه گرایی در ثانیه‌های پایانی بر حریفان خود غلبه کرد، خاطر نشان کرد: بعضی از افراد باعث می‌شوند که یک ورزش ماندگار و خاطره انگیز شود. استرس و فشاری که گرایی به مردم وارد آورد باعث شد مردم هم او را فراموش نکنند.

صفحه اصلی خبر اجتماعی اقتصادی سیاسی بین الملل فرهنگی ورزشی ارتباط با ما