سیاسی
فارس
۱۴۰۱/۰۸/۱۰ ۱۱:۴۹:۵۱
قالیباف: رأی اعتماد مجدد مجلس به وزیر صمت فرصتی برای تحول اساسی است
قالیباف: رأی اعتماد مجدد مجلس به وزیر صمت فرصتی برای تحول اساسی است
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: اعتماد مجدد مجلس فرصتی برای وزیر صنعت، معدن و تجارت است تا طرح‌ها و قول‌هایی که داده است را به نتیجه برساند و تحول اساسی‌ای که مردم بتوانند احساس کنند را ایجاد نماید.
فارس

محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی پس از پایان بررسی تقاضای استیضاح وزیر صنعت، معدن و تجارت، گفت: ضمن تبریک به برادر عزیزمان آقای فاطمی امین این نکته را باید بگویم که ان شاءالله این اعتماد مجدد مجلس فرصتی برای وزیر است تا طرح‌ها و قول‌هایی که داده است را به نتیجه برساند تا تحول اساسی که مردم بتوانند آن را احساس کنند را ایجاد نماید.

رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: این وزارتخانه مهمترین وزارتخانه اقتصادی ما است که در اشتغال، معیشت و ارزآوری کشور بسیار موثر است، خصوصا اینکه مردم ما از گرانی‌‌‌ها در کالاهای غیراساسی هم رنج می‌برند، از این رو تمامی اقلام غیراساسی که بی‌دلیل قیمت آن ها افزایش پیدا می‌کند در دست ایشان و همکاران وی در این وزارتخانه است.

وی با تاکید بر اینکه در زمینه قانون ساماندهی خودرو با همه مسیرهایی که تا مجمع رفت، مجلس ایستاد و دولت نیز با این موضوع موافق بود، عنوان کرد: ساماندهی خودرو تحولی در تولید داخل و ساماندهی در واردات خودرو است که مردم توقع دارند.

رئیس قوه مقننه خاطرنشان کرد: امیدواریم این رأی اعتماد در شرایط فعلی به وزیر باعث خیر و برکت و حل مشکلات مردم شود.

صفحه اصلی خبر اجتماعی اقتصادی سیاسی بین الملل فرهنگی ورزشی ارتباط با ما