ورزشی
مهر
۱۴۰۱/۰۵/۰۱ ۱۰:۳۸:۴۷
نشست رئیس کنفدراسیون وزنه‌برداری آسیا با انوشیروانی و سلیمی
نشست رئیس کنفدراسیون وزنه‌برداری آسیا با انوشیروانی و سلیمی
رئیس و نایب رئیس فدراسیون وزنه‌برداری در جریان مسابقات وزنه‌برداری قهرمانی نوجوانان و جوانان آسیا با یوسف محمد المنا، رئیس قطری کنفدراسیون وزنه‌برداری آسیا دیدار و گفتگو کردند.
مهر

 

به نقل از روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری، در این دیدار یوسف محمد المنا با ابراز خوشحالی از حضور سجاد انوشیروانی و بهداد سلیمی در رأس فدراسیون وزنه‌برداری ایران، از این دو قهرمان اسبق به عنوان برندهای آسیایی و جهانی رشته وزنه‌برداری نام برد و گفت: به شخصه از تغییرات ایجاد شده در رأس فدراسیون وزنه‌برداری ایران خرسندم و طی نامه‌ای کتبی به کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش ایران، حمایت خود از این تصمیمات را اعلام می‌کنم و بسیار خوشحال خواهم شد اگر این حضور ادامه دار باشد.
وی افزود: من دانم در سال‌های اخیر وضعیت وزنه‌برداری در کشور شما به هیچ وجه خوب نبوده است. به همین خاطر برای احیای وزنه‌برداری در ایران به عنوان یکی از قطب‌های بزرگ این رشته در دنیا، هر کمکی لازم باشد می‌کنم.
المنا در پایان این دیدار با طرح این موضوع که از برنامه‌های فدراسیون وزنه‌برداری ایران حمایت کامل خواهد داشت، وعده داد: در تجهیز کمپ تیم‌های ملی وزنه‌برداری کنار شما خواهیم بود و امکاناتی را از طریق کنفدراسیون وزنه‌برداری آسیا به فدراسیون وزنه‌برداری ایران اختصاص می‌دهیم.

صفحه اصلی خبر اجتماعی اقتصادی سیاسی بین الملل فرهنگی ورزشی ارتباط با ما