ورزشی
ورزش سه
۱۴۰۰/۱۰/۱۸ ۰۸:۵۴:۲۶
ایران – عراق؛ شاید بدون تماشاگر
ایران – عراق؛ شاید بدون تماشاگر
تیم ملی در روزهای 7 و 12 بهمن در استادیوم آزادی میزبان تیم های عراق و امارات خواهد بود و بازی های هفتم و هشتم در مرحله مقدماتی جام جهانی 2022 را برگزار خواهد کرد.
ورزش سه

با توجه به اینکه مدیر حراست وزارت ورزش و جوانان گفته بود حضور 30 درصدی تماشاگر در مسابقات فوتبال از سوی وزارت کشور به استانداری ها ابلاغ شده است پیش بینی می شد این دو بازی با حضور تماشاگر برگزار شود. اما رییس فدراسیون فوتبال می گوید حضور تماشاگر در این دو بازی قطعی نشده است. 
او در توضیح بیشتر دراین باره می گوید: مشغول برنامه ریزی با وزارت ورزش، صداوسیما و شهرداری تهران هستیم تا کار جمعی و مشترکی را برای جشن صعود تیم ملی انجام بدهیم‌. البته درباره حضور تماشاگران هنوز چیزی قطعی نیست و با توجه به شرایط سخت فعلی کرونا، باید درباره برخی الزامات و استانداردها از وزارت بهداشت کسب تکلیف کنیم. البته در هر دو حالت مشغول برنامه ریزی هستیم تا در مسیری که پروتکل‌های بهداشتی به ما اجازه می‌دهد قدم برداریم.
پیش تر فدراسیون فوتبال تلاش کرده بود بازی در برابر کره جنوبی در تهران را با حضور تماشاگر برگزار کند که در لحظه آخر این حضور منتفی شد. گفته می شود در صورتی که فدراسیون فوتبال تصمیم به برگزاری این دیدار با حضور تماشاگر بگیرد باید برای بلیط فروشی به بانوان هم برنامه ریزی کند به خصوص که رییس فیفا هم برای تماشای این بازی به تهران سفر خواهد کرد.

صفحه اصلی خبر اجتماعی اقتصادی سیاسی بین الملل فرهنگی ورزشی ارتباط با ما