اجتماعی
تسنیم
۱۴۰۱/۰۷/۲۳ ۱۹:۰۵:۲۸
واکنش مقام فراجا به خبری با تیتر «پزشک نیروی انتظامی، جنازه بیمار را آتش زد»
واکنش مقام فراجا به خبری با تیتر «پزشک نیروی انتظامی، جنازه بیمار را آتش زد»
معاون بهداد فراجا درباره انتشار خبری با تیتر "پزشک نیروی انتظامی و مشاور مجلس، جنازه بیمار را آتش زد" توضیحاتی ارائه کرد.
تسنیم

خبری که در آن آمده است: دکتر بهتاش منصورپور، متخصص پاتولوژی، پزشک ناجا و مشاور کمیسیون قضائی مجلس، صاحب کلینیکی است که پس‌ از ایست قلبی بیمار حین عمل جراحی، جسدش را به بیابان منتقل کرده و به آتش کشیده است...

در پی انتشار گسترده این خبر سردار سید محمدرضا حسینی؛ معاون بهداد فراجا در این رابطه اظهار کرد: دکتر"بهتاش منصور پور" در تاریخ 1381/5/16 به عنوان پزشک عمومی در انتظامی استخدام و در تاریخ 1381/7/1 جهت طی دوره تخصصی در رشته پاتولوژی اعزام به تحصیل و در تاریخ 1385/7/22در رشته پاتولوژی ـ آسیب‌شناسی فارغ‌التحصیل شد.

معاون بهداد فراجا ادامه داد: دکتر بهتاش منصورپور در اسفند ماه 1394 با ارائه استعفا از مجموعه درمانی و بهداشتی انتظامی منفک و این همکاری از تاریخ اشاره شده تاکنون قطع می‌باشد.

این مقام مسئول یادآور شد: در واقع دکتر منصورپور از مجموعه انتظامی منفک و ارتباط کاری با مراکز بهداشتی و درمانی فراجا ندارد و تمامی مدارک و اسناد مربوط به تسویه حساب با‌ ایشان در بایگانی معاونت نیروی انسانی فراجا و سایر مبادی ذی‌ریط موجود است و با توجه به دروغ‌افکنی‌های رسانه‌های معاند، اسناد مربوط به قطع همکاری با این شخص روی خروجی پایگاه خبری پلیس قرار می‌گیرد.

گفتنی است؛ در حال حاضر متهمان این اقدام جنون‌آمیز توسط پلیس دستگیر و تحویل مراجع قضائی شده است.

سابق خبر

چندی پیش جسد یک دختر جوان که در یک کلینیک زیبایی در شهر نظر آباد البرز دچار ایست قلبی شده بود توسط 5 نفر از عوامل این کلینیک در بیابان های اطراف آزادراه غدیر شهر نظرآباد سوخته شده بود و در پی این ماجرا عوامل این جنایت دستگیر و تحویل مقامات قضایی شده بودند. 

صفحه اصلی خبر اجتماعی اقتصادی سیاسی بین الملل فرهنگی ورزشی ارتباط با ما