بین الملل
ایرنا
۱۴۰۲/۰۷/۲۶ ۱۵:۲۲:۵۱
قاتل در آغوش قاتل!
قاتل در آغوش قاتل!
"جو بایدن" رییس جمهور آمریکا دقایقی قبل در حالی وارد تل آویو شد که محکومیت ها و انزجار جهانی علیه اقدام جنایت بار رژیم صهیونیستی در بمباران بیمارستان المعمدانی غزه و به شهادت رساندن یک هزار نفر از مردم پناه برده به آن، لحظه به لحظه بیشتر می شود.
ایرنا

پیشتر «جو بایدن» رئیس جمهوری آمریکا طی پیامی در پیام‌رسان ایکس اعلام کرده بود که برای اعلام همبستگی با رژیم صهیونیستی (در کشتار مردم فلسطین) به تل‌آویو خواهد رفت.

آمریکا در بین کشورهای جهان بیشترین کمک های تسلیحاتی را به رژیم صهیونیستی داشته و مستقیما در کنار رژیم صهیونیستی مسئول کشتار مردم بی دفاع فلسطین می باشد.

جنایات صهیونیست ها در غزه در حالی وارد دوازدهمین روز خود شده که دیشب یک نمونه دیگر از حقوق بشر صهیونیستی با بمباران وحشیانه بیمارستان المعمدانی غزه و به خاک و خون کشیده شدن مجروحان بستری و مردم پناه برده به آنجا دوباره به نمایش درآمد؛ جنایتی که کشورهای غربی همچون آمریکا، انگلیس، فرانسه و آلمان با تمام توان از رژیم صهیونیستی حمایت کردند.

حمله به بیمارستان المعمدانی غزه که بیش از ۱۰۰۰ نفر را به مسلخ مرگ برد، حتی صدای حامیان جنایتکاران صهیونیست از این توحش سران تل آویو را درآورد و سران برخی از کشورهای غربی در واکنش به این اقدام اشک تمساح ریختند.  

صهیونیست ها در جنایات خود با استناد به تلمود که در آن نوشته شده «غیر یهودی هرچند که صالح و نیکوکار باشد را باید کشت»، اقدام به جنایت در سرزمین غصب شده فلسطین و دیگر نقاط جهان می کنند تا از این طریق خوی ضدانسانی خود را به اثبات برسانند.     

همیشه در طول تاریخ کشورهای در حال جنگ به حداقل های قوانین بین المللی از جمله مصون بودن بیمارستان ها و مراکز درمانی از حمله، پایبند بودند اما رژیم اسراییل به هیچ قانونی پایبند نیست و در پی واکنش جامعه جامعه جهانی می خواهد مسوولیت این حمله را از خود سلب کند.

شمار شهدای فلسطینی بنابر اعلام وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه تا این ساعت ۳ هزار و ۳۰۰ نفر و شمار مجروحان نیز به حدود ۱۱ هزار نفر رسیده است که اکثر آنها را زنان و کودکان تشکیل می دهد. 

صفحه اصلی خبر اجتماعی اقتصادی سیاسی بین الملل فرهنگی ورزشی ارتباط با ما