اجتماعی
تسنیم
۱۴۰۱/۰۸/۲۷ ۲۲:۴۰:۵۴
وداع باشکوه مشهدی‌ها با مدافعان امنیت/ مردم ‌خواستار پایان فوری مماشات با اغتشاشگران شدند
وداع باشکوه مشهدی‌ها با مدافعان امنیت/ مردم ‌خواستار پایان فوری مماشات با اغتشاشگران شدند
شرکت‌کنندگان در آیین وداع با شهدای امنیت در حالی که پرچم های سه رنگ ‌ایران و دست نوشته‌های با مضمون‌های گوناگون از جمله «اغتشاشگر در خون شهدا شریک است»، اقدامات آشوبگران داعشی را محکوم ‌و خواستار پایان فوری مماشات با اغتشاشگران شدند.
تسنیم

آسمان شهر را بغض سنگینی فرا گرفته چرا که دوباره عطر شهادت و عطر حسین(ع) در کوچه‌های مشهد پیچیده است «دانیال رضازاده» و «حسین زینال‌زاده»، همان دو بسیجی مدافع امنیت بودند که دیروز با ضربات چاقوی اغتشاشگران در شب جمعه، شب زیارتی سیدالشهداء علیه السلام مهمان اربابشان امام حسین(ع) شدند …

این دو شهید عاشقانی بودند که ناف‎شان را به عشق حسین علیه السلام بریدند، در مکتب حسین قد کشیدند و تا لحظه شهادت عشق ارباب‎شان را در دل پروراندند...

مراسم وداع با پیکر شهیدان بسیجی امنیت دانیال رضازاده و شهید حسین زینال زاده امشب ساعت 18:30 در دانشگاه فردوسی و سپس ساعت 20 در مسجد امام حسین(ع) خیابان هنرور 6در حالی برگزار شد که مردم انقلابی مشهد سنگ تمام گذاشتند. همه آمده بودند تا با وداع و تجدید پیمان خود با شهیدان امنیت نشان دهند که راه این انقلاب استوار ادامه خواهد یافت.

شرکت کنندگان در آیین وداع با شهدای امنیت در حالی که پرچم های سه رنگ جمهوری اسلامی ایران و دست نوشته های با مضمون های گوناگون از جمله «اغتشاشگر در خون شهدا شریک است»، اقدامات آشوبگران داعشی را محکوم کردند و خواستار پایان فوری مماشات با اغتشاشگران شدند.

تمام شرکت کنندگان در مراسم وداع باشکوه این دو شهید امنیت قاطعانه خواستار این بودند که با همه این جنایت های خشن و بی حد و مرز عوامل میدانی دشمن که مشخصا آموزش دیده رفتار می کنند برخورد قاطع صورت گیرد و انتظار اقدام قاطع تر از مسئولان امنیتی و قضایی را خواستارشدند. برخورد سخت و عبرت آموز میدانی با تروریست های مسلح در همان میدان آشوب و از سوی دیگر مجازات شدید و سریع مطالبه جدی شرکت‌کنندگان در این مراسم وداع بود.

عصر دیروز پنجشنبه در محدوده چهارراه «حر عاملی» مشهد شماری از اراذل و عوامل آشوبگر با تهدید و ارعاب قصد تعطیلی کسبه این محل را داشتند که پس از حضور نیروی انتظامی و عوامل حافظ امنیت، اغتشاشگران متفرق شدند اما تعدادی از آنان با چاقو به پنج بسیجی که دورتر از محل درگیری عوامل انتظامی ایستاده بودند، به صورت ناگهانی حمله کرده و 2 نفر را شهید و سه نفر از آنها را زخمی کردند.

دانیال‌ رضازاده» متولد سال 1376 و متاهل و همچنین «حسین زینال‌زاده» متولد 1378 و دانشجوی رشته الکترونیک دانشگاه منتظری بود که توسط اغتشاشگرانی که قصد به تعطیلی کشاندن بازار محله حر عاملی مشهد را داشتند با ضربات چاقو به شهادت رسیدند و به خیل شهدای مدافع حرم و امنیت پیوستند.

صفحه اصلی خبر اجتماعی اقتصادی سیاسی بین الملل فرهنگی ورزشی ارتباط با ما