ورزشی
ورزش سه
۱۴۰۱/۰۸/۰۵ ۱۹:۲۰:۲۶
تراکتور درد سنگین تاتنهام را چشید
تراکتور درد سنگین تاتنهام را چشید
تصمیم عجیب کمک داور بازی امروز تراکتور و ملوان، صحنه مشابه دیدار شب گذشته تاتنهام و اسپورتینگ را خلق کرد.
ورزش سه

در دقیقه 60 بازی تراکتور و ملوان در حالی که بازی یک بر یک بود، بردیف هاشم‌نژاد را جانشین کاوه رضایی کرد. تعویضی تراکتور بلافاصله بعد از ورود به زمین در سمت چپ محوطه جریمه صاحب توپ شد و پاس گل داد. هاشم‌نژاد در حالی که خود را آماده شرکت در جشن گل گوستاوو می کرد، با تصمیم عجیب کمک داور و تایید آن توسط داور روبرو شد.
پاس بازیکن تراکتور پیش از اینکه به هم تیمی‌اش برسد با تکل بازیکن ملوان مواجه شد، در این لحظه توپ با برخورد به پای این بازیکن کمی تغییر جهت داد و درست مقابل پای گوستاوو قرار گرفت که در تله آفساید مدافعان ملوان گیر کرده بود. با توجه به اینکه توپ در لحظه آخر به بازیکن ملوان برخورد کرده بود اما دیگر شرایط آفساید از بین رفته بود و هافبک سرخ پوشان دروازه را باز کرد.

آرمان اسعدی که روی خط نظاره‌گر این صحنه بود بلافاصله پرچم خود را به نشانه آفساید بالا برد و سیدعلی هم آن را تایید کرد تا تراکتوری‌ها با یک تصمیم عجیب از گل پیروزی بازبمانند. گوستاوو که زننده این گل بود در لحظه برخورد توپ به پای بازیکن ملوان، کاملا نظاره گر صحنه بود، با حیرت نزد کمک داور بازی رفته و سعی داشت او را مجاب کند که گل در شرایط آفساید به ثمر نرسیده است. این صحبت‌ها و اعتراضات اعضای تیم میزبان اما تاثیری در این تصمیم عجیب نداشت.

صفحه اصلی خبر اجتماعی اقتصادی سیاسی بین الملل فرهنگی ورزشی ارتباط با ما