ورزشی
آخرین خبر
۱۴۰۱/۰۸/۱۱ ۰۹:۴۵:۱۷
آخرین توصیه‌ها در مورد بلیت‌فروشی جام‌جهانی
آخرین توصیه‌ها در مورد بلیت‌فروشی جام‌جهانی
دبیر کارگروه فروش بلیت جام‌‌جهانی توضیحاتی در این خصوص ارائه کرد‌.
آخرین خبر

امیرحسین حسینی، درباره آخرین وضعیت فروش بلیت جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، اظهار داشت: طی هماهنگی با فدراسیون جهانی فوتبال و با همکاری بسیار خوب و شایسته سفارت جمهوری اسلامی ایران در قطر، بلیط ها طی هفته جاری تحویل فدراسیون فوتبال شد و اقدامات آتی در خصوص توزیع بلیط از جمله شمارش بلیط های تحویل شده، اعلام بلیط های تحویلی به فیفا، دسته بندی و فرآیند جداسازی برای خریداران و هواداران در حال انجام است.
وی در ادامه در خصوص توزیع بلیط های جام جهانی گفت: کشور را به 19 منطقه تقسیم کرده و بلیط ها را به صورت حضوری به خریداران تحویل می دهیم.کلیه بلیط ها تنها به سرگروه در قبال ارائه اصل کارت ملی به او تحویل داده می شود.
دبیر کارگروه بلیت فروشی جام جهانی ادامه داد: برای تحویل بلیط ها به خصوص در شهرهای بزرگ که تعداد سرگروه ها زیاد بوده، برنامه زمانبندی تعین شده و برای استان‌های مذکور طی زمانبندی که مشخص شده، پیامک هایی ارسال می شود که با ساعت، روز و تاریخ تحویل در پیامک اعلام خواهد شد.
حسینی افزود: از همه هواداران تیم ملی درخواست می کنیم طی زمان مذکور مراجعه کنند. ضمن اینکه برای تحویل بلیط ها در استان تهران که از روز جمعه 13 آبانماه شروع خواهد شد، پیامک در روزهای آتی ارسال می شود و بلیط خریداران استانهای البرز، قم، سمنان و قزوین در تهران تحویل خواهد شد. برای سایر استانها نیز طی زمانبندی که از طریق پیامک اطلاع رسانی می شود و پس از هماهنگی با هیات فوتبال استان مربوطه در هفته آتی، کلیه بلیط ها تحویل خریداران خواهد شد.
وی در گفت و گو با سایت فدراسیون فوتبال تاکید کرد: نکته بسیار مهم این است که همه باید در ساعات ارائه شده به آنها، حضور پیدا کنند. تاکید می کنم بلیط تنها به سرگروه با کارت ملی سرگروه مشخص شده ارائه می شود و در صورت عدم حضور او، بلیط در قبال ارائه وکالت نامه محضری از سوی سرگروه ارائه می شود و این امر به دلیل ارزش ریالی بالای بلیط ها است.

صفحه اصلی خبر اجتماعی اقتصادی سیاسی بین الملل فرهنگی ورزشی ارتباط با ما