ورزشی
تسنیم
۱۴۰۰/۱۲/۱۳ ۱۵:۴۱:۲۸
واکنش اصولی به اخراج 15 کارمند فدراسیون فوتبال!
واکنش اصولی به اخراج 15 کارمند فدراسیون فوتبال!
عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال گفت که وضعیت قطعی عزیزی خادم برای ریاست این فدراسیون، روز ۲۰ اردیبهشت برگزار خواهد شد.
تسنیم


احسان اصولی درباره زمان برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال، برای تصمیم‌گیری درباره عزل شهاب‌الدین عزیزی خادم اظهار داشت: قبل از جلسه عزل رئیس فدراسیون، مصوبه‌ای برای بعد از ماه مبارک رمضان و در روز 20 اردیبهشت 1401 داشتیم که تشریفاتی دارد و باید دستورجلسه را آماده کنیم. این موضوع را به اطلاع مردم و اعضای مجمع فدراسیون فوتبال می‌رسانیم.
وی در مورد اخراج حدود 15 نفر از کارمندان فدراسیون فوتبال در آستانه نوروز 1401 گفت: تعداد زیادی از این دوستان خودشان استعفا کردند که بخشی از آنها، پُست سازمانی در تشکیلات فدراسیون نداشتند. قراردادهای فدراسیون فوتبال از اول فروردین تا 29 اسفند منعقد می‌شود و موضوع را به اطلاع همه دوستان رساندیم. می‌خواستیم شرایط را به وضعیتی برگردانیم که هر کسی مسئولیت مشخصی دارد. آنها حقوق خود را تا 29 اسفند می‌گیرند و مشکلی برای این افراد به وجود نمی‌آید.
عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال که با برنامه «ورزش و مردم» گفت‌وگو می‌کرد، راجع به برگزاری دیدار تیم ملی فوتبال ایران با لبنان در ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد مقدس بیان کرد: فدراسیون فوتبال می‌خواهد امکانات زیرساختی موجود در کشور را در سطح بین‌المللی و آسیا معرفی کند. به این ترتیب در آخرین دیدار رسمی تیم ملی ایران پیش از جام جهانی، به پابوسی امام رضا (ع) می‌رویم.
اصولی در پاسخ به این پرسش که آیا تماشاگران می‌توانند برای تماشای دیدار ایران - لبنان به ورزشگاه امام رضا (ع) بیایند یا خیر، تصریح کرد: این موضوع در اختیار ستاد ملی مبارزه با کروناست و بستگی به شرایط شیوع این بیماری دارد. زمانی که تصمیم‌گیری شود، اطلاع‌رسانی خواهیم کرد.

صفحه اصلی خبر اجتماعی اقتصادی سیاسی بین الملل فرهنگی ورزشی ارتباط با ما