اقتصادی
مهر
۱۴۰۱/۰۹/۲۰ ۰۰:۲۰:۴۰
جزئیات اجرای طرح کالابرگ الکترونیکی| یارانه معیشتی را یک ماه زودتر خرج کنید!
جزئیات اجرای طرح کالابرگ الکترونیکی| یارانه معیشتی را یک ماه زودتر خرج کنید!
معاون رفاه اجتماعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: با اجرای طرح کالابرگ الکترونیکی تغییری در مبالغ و زمان واریز نقدی یارانه‌ها صورت نخواهد گرفت.
مهر

داریوش ابوحمزه شنبه شب در دیدار با مدیران و مسئولان جزیره قشم گفت: با اجرای طرح کالابرگ الکترونیک در استان هرمزگان، هیچ تغییری در مبالغ و زمان واریز نقدی یارانه ها صورت نمی گیرد و ساکنان این استان می توانند به میزان مبلغ یارانه خود، یک ماه زودتر و با مراجعه به فروشگاه های متصل به صورت اعتباری از میان اقلام اساسی خرید کنند.

ابوحمزه ادامه داد: در صورت خرید و استفاده از این اعتبار مبلغ استفاده شده از یارانه آنها کم شده و مانده آن در زمان مقرر واریز نقدی یارانه ها به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود و مردم از طریق کالابرگ الکترونیک اقدام به خرید کالاهای اساسی کنند یا از یارانه نقدی بهره مند شوند کاملاً اختیاری است.

وی با بیان اینکه با اجرای طرح یارانه نقدی به قوت خود باقی است، افزود: در این طرح امکان هزینه کردن یارانه یکماه زودتر و به صورت اعتباری وجود دارد در صورت استفاده ازاعتبار مبلغ استفاده شده از یارانه کم شده و مانده آن به‌حساب سرپرستان واریز می‌گردد.

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پایان تصریح کرد: پس از بررسی های صورت گرفته استان هرمزگان به عنوان پایلوت اجرای طرح کالابرگ الکترونیک انتخاب شده است و امیدواریم در آینده نزدیک شاهد اجرای آن در تمام نقاط این استان باشیم.

صفحه اصلی خبر اجتماعی اقتصادی سیاسی بین الملل فرهنگی ورزشی ارتباط با ما