ورزشی
فارس
۱۴۰۱/۰۴/۳۱ ۱۱:۴۳:۳۶
اظهارنظر 5 بازیکن ایران پس از شکست/ مردم ما را ببخشند، اینگونه نخواهد ماند
 اظهارنظر 5 بازیکن ایران پس از شکست/ مردم ما را ببخشند، اینگونه نخواهد ماند
پنج بازیکن تیم ملی والیبال کشورمان پس از شکست مقابل لهستان اظهارنظر کردند.
فارس


مهدی جلوه پس از بازی برابر تیم ملی لهستان گفت: 100 درصد خودمان را گذاشتیم اما نشد، به تیم ملی لهستان تبریک می‌گویم. البته اینجوری نبوده و نخواهد ماند. آن‌چه لازم است از این مسابقه به دست آورده و با کسب تجربه در مسابقات بعد با این تیم و تیم‌های دیگر شرایط را بهتر خواهیم کرد.
این بازیکن ادامه داد: بابت تمام زحمات کادر فنی، مربیان، دوستان در فدراسیون والیبال و حمایت‌های مردم ممنون هستم. ان شاءالله که شرایط روز به روز بهتر خواهد شد.

اسماعیل‌نژاد: دست مردم را می‌بوسم
همچنین امین اسماعیل‌نژاد پس از مسابقه تیم ملی ایران برابر لهستان اظهار کرد: دم همه مردم گرم. ما را ببخشید که نتوانستیم در بازی با لهستان پیروز شویم. از جان و دل مایه گذاشتیم و تمام تلاشمان را کردیم. حتی آخر مسابقه فشارمان افتاد ولی گاهی نمی‌شود.
وی افزود: مسابقه حساسی بود و جاهایی که می‌توانستیم ورق بازی را به نفع خود برگردانیم، نشد. امیدوارم از این به بعد بتوانیم جواب محبت مردم را بدهیم. دست تک تک آن‌ها را می‌بوسم.

اسفندیار: شرمنده مردم شدیم
امیرحسین اسفندیار درباره این مسابقه گفت: مسابقه پرفراز و نشیبی مقابل لهستان داشتیم و با واگذاری نتیجه شرمنده مردم شدیم.
دریافت کننده قدرتی تیم ملی والیبال ایران، تصریح کرد: بازی خوبی بود اما ست نخست را بد شروع کردیم. در مجموع دیدار پرافت و خیزی بود. تیم ایران در ست های دوم و چهارم به بازی برگشت اما در ست پنجم نتیجه را به حریف قدرتمند خود واگذار کردیم.
وی ادامه داد: بازیکنان تلاش خود را کردند اما با این نتیجه شرمنده مردم شدیم و عذرخواهی می‌کنیم که نتوانستیم مردم ایران را خوشحال کنیم.

وادی: حیف شد
محمدطاهر وادی پس از شکست تیم ملی ایران مقابل لهستان در مرحله نهایی لیگ ملت‌های 2022 درخصوص این مسابقه اظهار کرد: هر چه در توان داشتیم، گذاشتیم اما لهستان بهتر بازی کرد و توانست برنده این مسابقه شود. خیلی حیف شد که نتوانستیم برنده باشیم و به نیمه نهایی برسیم.
وی ادامه داد: یک ماه فرصت داریم که اشتباهات خودمان و کم و کاستی ها را جبران کنیم. انشالله که بتوانیم در مسابقات قهرمانی جهان با قدرت بیشتری ظاهر شویم. قطعاً تمام تلاش‌مان را خواهیم کرد تا نمایش بهتری داشته باشیم و نتایج بهتری کسب کنیم.
پاسور تیم ملی والیبال کشورمان، عنوان کرد: لهستانی ها باتجربه تر از بازیکنان ایران بودند. در لحظاتی اسیر جو بازی شدیم و احساسی بازی کردیم، اما آنها وارد احساسات نشدند.

سعادت: همه از جان و دل مایه گذاشتند، اما نشد
بردیا سعادت پس از شکست تیم ملی ایران مقابل لهستان در مرحله یک چهارم نهایی لیگ ملت‌های 2022 درخصوص این مسابقه اظهار داشت: بازی خیلی خوب، سخت و پایاپایی داشتیم. تمام بازیکنان از جان مایه گذاشتند. بازی بسیار خوبی بود و به تیم لهستان هم خسته نباشید می‌گویم.
وی ادامه داد: هر دو تیم شانس نزدیکی برای کسب پیروزی داشتند، چون هر دو تیم خیلی خوب بازی کردند. به بازیکنان تیم ایران هم خسته نباشید می‌گویم، چراکه از جان و دل مایه گذاشتند.
پشت خط زن تیم ملی والیبال ایران خاطرنشان کرد: همه بازیکنان با تمام توان بازی کردند، اما متاسفانه نتوانستیم پیروز شویم. هیچگاه از مسیری که هستیم پا پس نمی‌کشیم و به تلاش خود ادامه خواهیم داد و سعی می‌کنیم که در مسابقات آینده بهتر شده و قوی‌تر از این ظاهر شویم.
تیم ملی والیبال ایران در دیدار مرحله یک چهارم نهایی لیگ ملت‌ها 2022 به‌رغم نمایشی تحسین برانگیز مغلوب لهستان تیم نخست رده‌بندی جهان شد تا از راه‌یابی به مرحله نیمه‌نهایی بازبماند.

 

 

صفحه اصلی خبر اجتماعی اقتصادی سیاسی بین الملل فرهنگی ورزشی ارتباط با ما