اجتماعی
ایرنا
۱۴۰۱/۰۸/۲۸ ۱۱:۴۰:۰۲
جزئیات جدید از دستگیری عامل شهادت دو نفر از حافظان امنیت مشهد
جزئیات جدید از دستگیری عامل شهادت دو نفر از حافظان امنیت مشهد
جانشین فرمانده انتظامی استان سمنان گفت: عامل اصلی شهادت ۲ حافظ امنیت که چند شب قبل در مشهد به شهادت رسیده بودند، در ایوانکی شهرستان گرمسار دستگیر شد.
ایرنا

سرهنگ سید علی میر احمدی روز شنبه به رسانه ها اظهار داشت: برابر اعلام فرماندهی انتظامی استان خراسان رضوی مبنی بر تردد خودروی قاتل ۲ نفر از حافظان امنیت مشهد در محور مواصلاتی استان سمنان، بلافاصله با بسیج امکانات و استفاده از سامانه های نظارتی و هوشمند پلیس یک دستگاه خودروی شخصی متعلق به متهمان در چتر اطلاعاتی پلیس سمنان قرار گرفت.

وی افزود: پلیس ضمن اجرای تدابیر ویژه امنیتی در این ایام و کنترل مبادی ورودی و خروجی استان با رصد لحظه به لحظه اطلاعاتی در ساعت ۲ و ۳۰ دقیقه بامداد امروز خودروی شخصی متهمان به همراه راننده و چهار نفر سرنشین در یک عملیات منسجم و غافلگیرانه در ایوانکی شهرستان گرمسار در غرب استان سمنان زمین‌گیر شدند.

سرهنگ میر احمدی به بازجویی فنی و تخصصی پلیس از راننده و سرنشینان خودرو اشاره و اضافه کرد: قاتل ۲۳ ساله اهل و ساکن مشهد به صراحت به قتل ۲ نفر از حافظان نظم و امنیت با چاقو در مشهد اعتراف و اعلام کرد قصد متواری شدن و پناهندگی در یکی از کشورهای خارجی را داشته است.

جانشین فرمانده انتظامی استان سمنان تصریح کرد: سرنشینان این خودرو ۲ نفر ایرانی و سه نفر از اتباع خارجی بودند که همگی دستگیر شدند و تحت پیگرد قانونی قرار گرفتند و تحقیقات در خصوص انگیزه متهم ادامه دارد و نتیجه متعاقبا اعلام می‌شود.

صفحه اصلی خبر اجتماعی اقتصادی سیاسی بین الملل فرهنگی ورزشی ارتباط با ما