ورزشی
فارس
۱۴۰۰/۰۹/۰۵ ۱۱:۰۷:۵۱
حضور 12 دقیقه‌ای کاپیتان تیم ملی برای فاینورد سودی نداشت
حضور 12 دقیقه‌ای کاپیتان تیم ملی برای فاینورد سودی نداشت
کاپیتان تیم ملی کشورمان در فرصت اندکش برای بازی در ترکیب فاینورد عملکرد ضعیفی داشت.
فارس

شب گذشته در ادامه رقابت های لیگ کنفرانس اروپا تیم فاینورد و اسلاویاپراگ به مصاف هم رفتند که در نهایت بازی با تساوی دو بر دو به پایان رسید. 
در این بازی علیرضا جهانبخش کاپیتان تیم ملی کشورمان مثل 3 بازی گذشته از ابتدا در ترکیب تیمش فاینورد نبود. او از دقیقه 78 وارد زمین اما موفق به گلزنی نشد. 
فاینورد این بازی از دقیقه 36، 10 نفره شد ولی در دقیقه 90+3 گل تساوی را به ثمر رساند و صعودی شگفت انگیز به مرحله بعد رقابت های لیگ کنفرانس اروپا داشت.
با نگاه به آمار کاپیتان تیم ملی کشورمان در این بازی او 12 دقیقه فرصت عرض اندام داشت. جهانبخش هر چند فرصت کمی برای کمک به تیمش داشت ولی آمار نشان می دهد عملکرد مفیدی برای فاینورد نداشته است.


جهانبخش با کسب 6.3 امتیاز از 10 جزو بازیکنان ضعیف میدان انتخاب شد. هافبک ایرانی در مدت 12 قیقه حضورش در میدان فرصتی برای شوت زنی نداشت. او گلی نزد و پاس گلی نداد. شوت به چارچوب هم نداشت.
البته جهانبخش در پاس هایش دقت بالایی داشت و موفق شد 100 درصد پاس هایش را به مقصد برساند. کاپیتان تیم ملی کشورمان این روزها نتوانسته خودش را در ترکیب اصلی برساند و در 4 بازی گذشته غالبا به عنوان یار ذخیره به میدان رفته است.

صفحه اصلی خبر اجتماعی اقتصادی سیاسی بین الملل فرهنگی ورزشی ارتباط با ما