سیاسی
ایرنا
۱۴۰۱/۰۸/۱۹ ۱۲:۴۴:۳۲
سردار پاکپور: تجزیه طلبی در سیستان و بلوچستان اصلا موضوعیت ندارد
سردار پاکپور: تجزیه طلبی در سیستان و بلوچستان اصلا موضوعیت ندارد
فرمانده نیروی زمینی سپاه گفت: تجزیه طلبی در سیستان و بلوچستان اصلا موضوعیت ندارد، بلوچ خاک را مادر خود می‌داند.
ایرنا

سردار محمد پاکپور در جمع علما و ریش سفیدان شیعه و سنی در سیستان و بلوچستان اظهارداشت: بعضی‌ها در فضای مجازی اینگونه القا می‌کنند که کار جمهوری اسلامی تمام است، جمهوری اسلامی همان نظامی است که همه دنیا اراده کردند که دولت سوریه و عراق سقوط کند اما با اراده سپاه این اتفاق نیفتاد.
وی ادامه داد: مخاطب ما برای تامین امنیت منطقه بسیجیان بومی و سران طوایف هستند، سران طوایف می توانند عامل وحدت در سیستان و بلوچستان باشند.
 فرمانده نیروی زمینی سپاه گفت: راه ایجاد آرامش در استان حضور مسولانه و وحدت بخش علما و روحانیون شیعه و سنی در منطقه است، توسعه بر پایه امنیت ایجاد می‌شود، دشمنان می‌خواهند با ایجاد نا امنی در استان مانع پیشرفت و توسعه شوند.
وی بیان کرد: ما دوست نداریم خون از دماغ یک بیگناه بریزد چون همه مردم عائله جمهوری اسلامی ایران هستند، اما به شدت با برهم زنندگان امنیت مردم برخورد خواهیم کرد.
سردار پاکپور اظهارداشت: بزرگان سیستان و بلوچستان نباید اجازه مخدوش شدن چهره استان را بدهند، دشمنان از هیچ جنایتی برای برهم زدن امنیت استان دریغ ندارند و از هر اقدامی برای ایجاد هرج و مرج درون استان استفاده می کنند.
وی افزود: فضای مجازی بیانگر واقعیت سیستان و بلوچستان نیست، واقعیت استان بسیار متفاوت است از آنچه که فضای مجازی برای جوانان و نوجوانان تصویر سازی می‌کنند.
فرمانده نیروی زمینی سپاه تاکید کرد: بزرگان و ریش سفیدان باید مراقبت کنند که جوانان و نوجوانان در دام فضای مجازی و فریبکاری‌های آنان قرار نگیرند.

وی گفت: دشمن هر اقدامی را که بتواند برای ایجاد هرج و مرج در سیستان و بلوچستان انجام می‌دهد لذا هوشیاری بیش از پیش همه علما و بزرگان و مردم ضروری است.

صفحه اصلی خبر اجتماعی اقتصادی سیاسی بین الملل فرهنگی ورزشی ارتباط با ما