اجتماعی
باشگاه خبرنگاران جوان
۱۴۰۱/۰۵/۲۰ ۰۸:۳۴:۲۰
یک فوتی در آتش سوزی کارگاه ذوب قیر
یک فوتی در آتش سوزی کارگاه ذوب قیر
ملکی گفت: پس از اطفاء کامل حریق در کارگاه ذوب قیر در جاده اسلامشهر جسد جوان 18 ساله از درون حوضچه قیر مایع پیدا شد.
باشگاه خبرنگاران جوان

سخنگوی آتش نشانی تهران در خصوص حادثه آتش سوزی کارگاه ذوب قیر گفت: ساعت ۲۱:۲۶ دقیقه شب گذشته آتش سوزی در یک کارگاه ذوب قیر در جاده اسلامشهر به آتش نشانی اعلام شد.

وی ادامه داد: ایستگاه شماره ۱۲ آتش نشانی به محل حادثه اعزام شد و مشاهده می‌شود در یک کارگاه ذوب قیر جامد که دو مخزن ایستاده ۸ هزار لیتری وجود دارد که محل نگه داری قیر‌های جامد بود و به قیر مایع تبدیل می‌شدند و از طریق یک حوضچه زمینی وارد بشکه‌ها و بسته بندی‌های کوچک‌تر تقسیم می‌شدند.

وی ادامه افزود: مشاهدات نشان می‌داد انفجاری در آن قسمت رخ داده که باعث انفجار هر دو مخزن شده بود و زمانی که آتش نشانان رسیدند هر دو مخزن کاملا شعله ور بود و یکی از مخازن به علت شدت حرارت حالت نیمه واژگون گرفته بود و باعث شده بود که قیر مذاب به داخل حوضچه کناری وارد شود.

جلال ملکی گفت: سقف شیروانی کارگاه مجاور بر اثر پاشیده شدن قیر شعله ور، باعث آتش سوزی شده بود که آتش نشانان بلافاصله عملیات خود را آغاز کردند و موفق شدند آتش تحت کنترل خود قرار دهند.

سخنگوی آتش نشانی تهران اظهار کرد: به گفته مالک یک کارگر اطراف مخزن در حال کار بوده که پس از اطفاء کامل حریق عملیات جستجو آغاز شد و جسد این جوان ۱۸ ساله داخل حوضچه قیر مایع پیدا و خارج کردند.

صفحه اصلی خبر اجتماعی اقتصادی سیاسی بین الملل فرهنگی ورزشی ارتباط با ما