اجتماعی
ایسنا
۱۴۰۰/۰۶/۰۵ ۱۲:۵۷:۵۲
بازدید وزیر بهداشت از بیمارستان رازی و مراکز واکسیناسیون اهواز
بازدید وزیر بهداشت از بیمارستان رازی و مراکز واکسیناسیون اهواز
وزیر بهداشت در جریان سفر به خوزستان، از دو مرکز واکسیناسیون، یک مرکز نمونه‌گیری و همچنین بیمارستان رازی در اهواز بازدید کرد.
ایسنا

دکتر بهرام عین‌اللهی وزیر بهداشت که صبح امروز، پنجم شهریورماه به همراه رئیس جمهور و هیاتی از وزرا وارد اهواز شد، از سوی دکتر ابول‌نژادیان رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز مورد استقبال قرار گرفت.

وی که به منظور بازدید از مراکز بهداشتی و درمانی، به اهواز سفر کرده است، ابتدا از یک مرکز ۲۴ ساعته واکسیناسیون در اهواز بازدید کرد. این پایگاه واکسیناسیون پیش از این ساختمان یک هیات عزاداری بود که توسط خیر اهوازی، تبدیل به اولین پایگاه ۲۴ ساعته واکسیناسیون در کشور شد.

وزیر بهداشت در ادامه از مرکز واکسیناسیون شهید تندگویان اهواز نیز بازدید کرد. این پایگاه واکسیناسیون با همکاری دانشگاه علوم پزشکی اهواز و بسیج جامعه پزشکی راه‌اندازی شده است.

عین‌اللهی با حضور در مرکز نمونه‌گیری کووید - ۱۹ در پادادشهر اهواز نیز از این مرکز بازدید کرد. این مرکز نمونه‌گیری با همکاری دانشگاه علوم پزشکی اهواز و گروه جهادی شهید فرجوانی راه‌اندازی شده است و در سه شیفت از ساعت ۸ تا ۲۳ ارائه خدمت می‌کند.

وزیر بهداشت پس از آن، با حضور در بیمارستان رازی اهواز ضمن تقدیر از زحمات کادر درمان بیمارستان، در جریان آخرین وضعیت رسیدگی به بیماران قرار گرفت.

صفحه اصلی خبر اجتماعی اقتصادی سیاسی بین الملل فرهنگی ورزشی ارتباط با ما