ورزشی
ورزش 3
۱۴۰۰/۰۹/۱۳ ۱۴:۱۱:۱۷
تغییر پست دانشگر در حساس‌ترین بازی نیم‌فصل
تغییر پست دانشگر در حساس‌ترین بازی نیم‌فصل
فرهاد مجیدی قصد دارد تا از محمد دانشگر در سمت راست و به جای وریا غفوری استفاده کند.
ورزش 3

غیبت وریا غفوری در شهرآورد امروز، شوک بزرگی بود که به کادرفنی استقلال وارد شد. کاپیتان آبی ها در دیدار برابر صنعت نفت دچار آسیب دیدگی شد و همین مسئله باعث غیبت او در دیدار حساس امروز برابر پرسپولیس شده است.
در حالیکه انتظار می رفت که مجیدی برای انتخاب جانشین دانشگر از کوین یامگا در سمت راست بهره بگیرد، اما اخباری که از اردوی آبی پوشان منتشر شده حکایت از این دارد که کادرفنی استقلال قصد دارد از سرعت بالا و توان تهاجمی بازیکن خارجی خود در خط حمله استفاده کند و گزینه دیگری برای سمت راست در نظر گرفته است.
محمد دانشگر مدافع چند پسته آبی ها که در فصل گذشته نیز در تعدادی از بازی های تیمش به عنوان مدافع راست به میدان رفته بود، حالا در حساس ترین دیدار فصل به جای وریا غفوری وارد زمین می شود. دانشگر در این فصل عملکرد خوبی را از خود به نمایش گذاشته بود و حتی در دیدار برابر نساجی نیز بازوبند کاپیتانی را بر بازو بست.
او در لیگ بیست و یکم، به دور از حواشی همیشگی به فوتبال پرداخته و تمام تمرکزش را درون زمین گذاشته است. مدافع بوشهری که امروز در مأموریتی سخت و دشوار باید با عناصر تهاجمی و باتجربه پرسپولیس در سمت چپ روبرو شود و جای خالی وریا غفوری را پر کند. باید دید که این بازیکن تا چه اندازه در این امر موفق خواهد بود.

صفحه اصلی خبر اجتماعی اقتصادی سیاسی بین الملل فرهنگی ورزشی ارتباط با ما