بین الملل
ایرنا
۱۴۰۲/۰۸/۰۹ ۱۵:۵۴:۱۶
حماس: عملیات زمینی اسرائیل عملا آغاز شده است/ غافلگیری‌های زیادی داریم
حماس: عملیات زمینی اسرائیل عملا آغاز شده است/ غافلگیری‌های زیادی داریم
سخنگوی جنبش حماس با بیان اینکه یک عملیات زمینی از سوی رژیم صهیونیستی عملا آغاز شده است اما این رژیم بنا به ملاحظات خاص خود نمی خواهد آن را علنی کند، تاکید کرد که غافلگیری‌های زیادی برای دشمن داریم.
ایرنا

 حازم قاسم، سخنگوی جنبش حماس در اظهاراتی گفت که نیروهای صهیونیستی تانک‌های خود را وارد مناطقی کرد که هیچ چیزی در آن وجود ندارد.

وی تاکید کرد که رژیم صهیونیستی تحرکات زمینی خود را آغاز کرده و به‌طور عملی یک عملیات زمینی آغاز شده است اما رژیم صهیونیستی به دلیل برخی ملاحظات ویژه نمی‌خواهد آن را علنی کند.

حازم قاسم افزود: رژیم صهیونیستی در برخی محورها و مناطق زراعی و مناطقی که قبل از بمباران مسکونی بود، وارد شده است. این رژیم وارد مناطق کم اهمیت و بمباران شده می‌شود و هیچ دستاورد نظامی در آن‌ها ندارد.

سخنگوی حماس تاکید کرد: کسی که در ضربه اول طوفان الاقصی دشمن را غافلگیر کرد، اکنون نیز غافلگیری‌های زیادی دارد و گردان‌های قسام در آمادگی کامل است.

بر اساس این گزارش، گردان های شهید عزالدین القسام شاخه نظامی جنبش حماس همزمان با نبردهای امروز خود با ارتش رژیم صهیونیستی در چند محور در مرز نوار غزه، تصاویری از غافلگیر کردن نظامیان صهیونیست را منتشر کرد.

گردان های القسام ظهر امروز سه شنبه تصاویری از نبرد خود با نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی را که به غرب منطقه "ایرز" در روز یکشنبه یورش برده بودند، منتشر کرد.

این تصاویر همزمان با نبرد کنونی مقاومت فلسطین با ارتش رژیم صهیونیستی در چند محور در نوار مرزی باریکه غزه منتشر شده است.

گردان های القسام بعد از ظهر امروز یک تانک رژیم صهیونیستی را که به شرق محله الزیتون غزه یورش برده بود، با راکت "الیاسین ۱۰۵" هدف قرار داده و منهدم کردند.

این مبارزان همچنین با ایجاد کمین بر سر راه یک یگان از نظامیان رژیم صهیونیستی در منطقه بیت حانون، آنها را هدف قرار داده و چند نفر را کشته و زخمی کردند و یک خودروی نظامی و یک بلدوزر را منهدم کردند.

صفحه اصلی خبر اجتماعی اقتصادی سیاسی بین الملل فرهنگی ورزشی ارتباط با ما