اقتصادی
باشگاه خبرنگاران جوان
۱۴۰۱/۰۳/۲۱ ۱۱:۱۱:۲۶
حرف و حدیث‌ها درباره کارت‌های آزاد جایگاه‌های بنزین
حرف و حدیث‌ها درباره کارت‌های آزاد جایگاه‌های بنزین
رئیس صنف جایگاهداران سوخت گفت: کارت‌های آزاد موجود در جایگاه‌ها فعال هستند و اخبار منتشر شده در فضای مجازی صحت ندارد.
باشگاه خبرنگاران جوان


اسدالله قلیزاده گفت: در بخش گازوئیل و بنزین، همچنان کارت‌های آزاد با نرخ‌های ۶۰۰ و ۳۰۰۰ تومان فعال است و جایگاه‌ها خدمات توزیع سوخت به مراجعان را انجام می‌دهند.

رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی صاحبان اماکن فروش و عرضه فرآورده‌های نفتی کشور می‌گوید: مردم اخبار را از رسانه‌های معتبر دنبال کنند و بلافاصله پس از شنیدن هر خبر غیرموثقی در پمپ بنزین‌ها برای سوختگیری تجمع نکنند، قطعا اگر تصمیماتی در این حوزه اتخاذ شود، قبل از اجرا به مردم و این مجموعه صنفی اطلاع رسانی خواهد شد.

به گفته او، تعداد کارت‌های آزاد جایگاهداران در بخش گازوئیل که کاهش یافته نیاز به بازنگری و هرگونه اقدام برای تغییر تعداد کارت‌ها خصوصاً در مورد کارت‌های آزاد بنزین، نیاز به دوراندیشی دارد تا برای مردم و جایگاهداران مشکلی ایجاد نشود.

ویدئویی که از دیشب در فضای مجازی با لوگوی باشگاه خبرنگاران جوان درباره وجود نداشتن کارت‌های آزاد در جایگاه‌های سوخت بازنشر شده، مربوط به مدت‌ها پیش یعنی زمان اجرای طرح کدینگ جایگاه‌های سوخت در برخی مناطق جنوب شرق کشور است.

شهیدی سخنگوی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی هم گفت: همه این موارد شایعه است و هیچ دستور و اقدام جدیدی در دستور کار نیست.

صفحه اصلی خبر اجتماعی اقتصادی سیاسی بین الملل فرهنگی ورزشی ارتباط با ما