اجتماعی
ایسنا
۱۴۰۱/۰۸/۱۱ ۱۳:۲۲:۰۳
خسارت ۳۰ میلیاردی ناآرامی‌ها به تجهیزات شهری تهران
خسارت ۳۰ میلیاردی ناآرامی‌ها به تجهیزات شهری تهران
سخنگوی شهرداری تهران با تاکید بر اینکه در پی ناآرامی های اخیر تهران بیش از ۳۰ میلیارد تومان به تجهیزات شهری خسارت وارد شده است، گفت: البته هنوز میزان خسارات ثانویه احصا نشده است.
ایسنا

مطهر محمدخانی در مورد خسارت‌های وارده به شهرداری تهران در اتفاقات اخیر تهران، گفت: در جریان ناآرامی‌های اخیر تهران به شهرداری تهران خسارت‌های زیادی وارد شده، به گونه‌ای که بیش از ۳۰ میلیارد تومان خسارت وارد شده است و این عدد غیر از هزینه‌های ثانویه‌ای است که در جریان ناآرامی‌ها به شهرداری وارد شده است. چرا که بسیاری از سازه‌های تبلیغاتی آسیب دیده و بسیاری از شرکت‌های خصوصی طرف قرارداد با شهرداری از این ناآرامی‌ها خسارت‌هایی دیدند و حتی قرارداد برخی از آنها متوقف شده است که تعیین این خسارت‌ها زمانبر است.
وی با بیان اینکه ما در ایستگاه‌های بی آر تی خسارت‌های زیادی دیدیم و حدود ۵۰ اتوبوس نیز آسیب دیده است،‌ افزود: البته عکسی منتشر شد که همه اتوبوس ها نسوخته و ما هم نگفتیم همه سوختند؛ بلکه تعدادی از این اتوبوس‌ها به آتش کشیده شده و سوخته شدند و به برخی نیز آسیب وارد شده است.
سخنگوی شهرداری تهران با اشاره به آسیب جدی به فضاهای سبز و تاسیسات بازی کودکان در ناآرامی‌های اخیر، گفت: کاملا مشخص است که برخی تلاش داشتند که نارضایتی مردم را فراهم کنند؛ چرا که وقتی یک اتوبوس آسیب می‌بیند، در جریان خدمت رسانی یک خط اتوبوس، اختلال ایجاد می‌شود. البته تلاش می‌کنیم تا در مقابل این اقدام آشوبگران خدمات را بیشتر کنیم تا مردم کمتر آسیب ببینند.

صفحه اصلی خبر اجتماعی اقتصادی سیاسی بین الملل فرهنگی ورزشی ارتباط با ما