سیاسی
خراسان
۱۴۰۱/۰۲/۲۱ ۱۲:۰۰:۵۱
نیروی زمینی سپاه مقر تروریست‌ها در اربیل را زیر آتش توپخانه گرفت + جزئیات
نیروی زمینی سپاه مقر تروریست‌ها در اربیل را زیر آتش توپخانه گرفت + جزئیات
نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صبح امروز مقر گروهک‌های تروریستی در شهر اربیل عراق با تسلیحات توپخانه‌ای هدف قرار داد.
خراسان

نیروی زمینی سپاه پاسداران صبح امروز مواضع گروه‌های تروریستی در اربیل را با حملات توپخانه‌ای در هم کوبید.

روابط‌عمومی قرارگاه حمزه سید‌الشهدا (ع) نیروی زمینی سپاه نیز از دستگیری اعضای یک تیم تروریستی در شمال غرب کشور و انهدام  پایگاه‌ها و مقرهای تروریست‌های مستقر در  اقلیم شمال عراق خبر داد.

روابط‌عمومی قرارگاه حمزه سید‌الشهدا‌(ع) نیروی زمینی سپاه در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: در پی شرارت‌های اخیر گروهک‌های تروریستی وابسته به استکبار جهانی در اعزام تیم‌های تروریستی برای نفوذ و انجام عملیات‌های ضدامنیتی و خرابکارانه در خاک کشورمان، با اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی دقیق، یک تیم مسلح تروریستی، در تور اطلاعاتی رزمندگان قرارگاه حمزه سیدالشهدا نیروی زمینی سپاه قرار گرفت و تمامی اعضای این تیم تروریستی ۵ نفره در شهرستان بانه دستگیر شدند.

در اطلاعیه قرارگاه حمزه سید‌الشهدا‌(ع) نیروی زمینی سپاه آمده است: بنابراین گزارش در پی اعترافات اعضای این تیم تروریستی به اهداف و نیات خرابکارانه و شوم خود علیه ایران اسلامی، از صبح امروز چهارشنبه ۲۱ اردیبهشت ماه پایگاه‌ها و مقر‌های تروریست‌های مستقر در اقلیم شمال عراق هدف حملات رزمندگان قرارگاه حمزه سیدالشهدا نیروی زمینی سپاه قرار گرفت و منهدم شدند.

براساس این گزارش، اسفندماه سال گذشته نیز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، مقر موساد در شهر اربیل عراق را با موشک‌های نقطه زن مورد هدف قرار داد.

نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی به ویژه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بار‌ها هشدار داده‌اند که هرگز حضور و فعالیت گروهک‌های تروریستی در جدار مرز‌های شمالغرب کشور را بر نمی‌تابند و در صورت فعالیت‌های ضد امنیتی، پاسخ‌های محکم و کوبنده‌ای به آن‌ها خواهند داد.

پیش از این نیز نیروی زمینی سپاه در چند مقطع به مقر‌های گروهک‌های تروریستی ازجمله حزب دموکرات در اقلیم شمال عراق حمله کرده بود.

صفحه اصلی خبر اجتماعی اقتصادی سیاسی بین الملل فرهنگی ورزشی ارتباط با ما