فرهنگی
ایسنا
۱۴۰۰/۰۴/۱۹ ۱۴:۱۵:۰۵
شبکه تلویزیونی موسیقی راه‌اندازی می‌شود؟
شبکه تلویزیونی موسیقی راه‌اندازی می‌شود؟
ایسنا

ئیس مرکز موسیقی صداوسیما خبرهای منتشر شده درباره راه‌اندازی تلویزیون خصوصی موسیقی را دقیق ندانست و گفت راه‌اندازی چنین شبکه‌ای در دستور کار قرار ندارد.
سازمان صداوسیما تاکید کرد که قصد راه‌اندازی شبکه‌ای تخصصی برای موسیقی را ندارد و در آینده نیز چنین موضوعی را در دستور کار قرار نخواهد داد.

 رئیس مرکز موسیقی صداوسیما خبرهای منتشر شده درباره راه‌اندازی تلویزیون خصوصی موسیقی را دقیق ندانست و تصریح کرد: سازمان صداوسیما در حال حاضر سیاست و برنامه‌ای برای راه‌اندازی شبکه اختصاصی موسیقی، چه در بستر شبکه‌های سراسری و چه پلتفرم‌های مجازی ندارد و در آینده نیز چنین موضوعی در دستور کار نخواهد بود.

به نقل از روابط عمومی صداوسیما، محمدمهدی نراقیان، رئیس مرکز موسیقی این رسانه با رد برخی گفته‌ها در این زمینه در فضای مجازی، تأکید کرد: هر اتفاقی در این حوزه قرار باشد روی دهد، در چارچوب سیاست‌های کلان نظام، سازمان و رهنمودهای ریاست سازمان خواهد بود که بر همین سیاست‌گذاری کلان تأکید دارد.

وی با بیان اینکه اخبار، اطلاعات، برنامه‌ها و سیاست‌های صداوسیما به‌صورت رسمی از سوی حوزه‌های مسئول و روابط عمومی سازمان و از طریق مجاری رسمی اعلام می‌شود، بر توجه به این امر در گمانه‌زنی‌ها و اطلاع‌رسانی‌ها تأکید کرد.

صفحه اصلی خبر اجتماعی اقتصادی سیاسی بین الملل فرهنگی ورزشی ارتباط با ما