فرهنگی
تسنیم
۱۴۰۱/۰۸/۲۲ ۲۰:۳۰:۴۹
تصاویر دیده نشده از رهبر انقلاب در «غیررسمی ۵»
تصاویر دیده نشده از رهبر انقلاب در «غیررسمی ۵»
علی صدری‌نیا کارگردان مجموعه مستند "غیررسمی" از پخش پنجمین قسمت از این مجموعه خبر داد و یادداشتی در صفحه شخصی خود نوشت.
تسنیم

علی صدری‌نیا مستندساز از پخش مستند «غیررسمی 5» در صفحه شخصی خود خبر داد.

او در این پست اینستاگرامی نوشت:

"در طول ساخت مجموعه مستند غیررسمی تلاش کرده‌ایم که در هر قسمت سراغ یک وجه ناگفته یا کمتر دیده شده از کار و فعالیت رهبر انقلاب برویم. از نوع ارتباط ایشان با فعالان حوزه‌های مختلف، بخش‌هایی از فعالیت و پیگیری موضوعات مرتبط با نخبگان توسط ایشان، نوع نگاه‌شان نسبت به مسائل فرهنگی و هنری و تفاوت این نگاه با برخی دیدگاه‌ها و سلیقه‌های دیگر، سابقه تاریخی بعضی از موضوعات و پیگیری ها و ارتباط‌ها و ناگفته‌هایی درباره ابعادی از زندگی شخصی ایشان.

تلاشمان در قسمت پنجم غیررسمی این بوده که دوباره سراغ روایتی تازه برویم؛ از یک روحیه خاص از دهه‌های گذشته تاکنون و از اعتقاد به نوعی از کار و فعالیت در تمام این سال‌ها... 

مستند مفاخر فرهنگی ایران برای ناشنوایان دیدنی شد

این قسمت از غیررسمی تصاویری منتشر نشده دارد که برای خودمان به عنوان سازندگان اثر هم جذاب و دوست داشتنی بود. تصور می‌کنم پخش این تصاویر بعد از گذشت سال‌ها ارزش دیگری دارد. همچنین این قسمت به نظر من حرف‌های مهمی دارد برای فکر کردن و به کار بستن.

این مستندساز که چندی پیش از آماده شدن این مستند خبر داده و در نخستین اکران در همایش عمومی خدمت رسانی به مناطق محروم به نمایش درآمده بود، به آنتن تلویزیون می‌آید.

برنامه پخش این مستند بدین شرح است:

جمعه 27 آبان ساعت 15 شبکه سه سیما و ساعت 20 شبکه یک سیما
شنبه 28 آبان ساعت 21 شبکه افق
یکشنبه 29 آبان ساعت 20 شبکه مستند

مستند , تلویزیون ,

صفحه اصلی خبر اجتماعی اقتصادی سیاسی بین الملل فرهنگی ورزشی ارتباط با ما