اقتصادی
ایسنا
۱۴۰۰/۰۶/۲۴ ۱۷:۵۱:۵۹
دلار در بازار متشکل ارزي چند؟
دلار در بازار متشکل ارزي چند؟
ایسنا

مدير ارتباطات بازار متشکل ارز ايران، نرخ ميانگين وزني دلار در معاملات امروز اين بازار را ۲۶ هزار و ۳۷۱ تومان اعلام کرد.

مهدي گوهررستمي اظهار کرد: در روز معاملاتي چهارشنبه، معاملات نماد دلار کار خود را با نرخ ۲۶ هزار و ۴۲۲ تومان آغاز کرد و در پايان ساعت معاملات به نرخ ۲۶ هزار و ۳۷۲ تومان رسيد که بررسي ارقام معاملاتي روزانه، نرخ ميانگين وزني ۲۶ هزار و ۳۷۱ تومان به ازاي هر دلار را نشان مي‌دهد.

اين مقام مسئول و تحليلگر اقتصادي افزود: در جلسه معاملاتي امروز بازار متشکل ارز ايران، نماد معاملاتي يورو کار خود را با نرخ ۳۱ هزار و ۴۲۵ تومان شروع کرد و در پايان جلسه معاملاتي، نرخ هر يورو به رقم ۳۱ هزار و ۲۲۴ تومان رسيد. به اين ترتيب اسکناس يورو در معاملات امروز اين بازار، نرخ ميانگين وزني ۳۱ هزار و ۳۳۰ تومان را ثبت کرد.

گوهررستمي ادامه داد: حجم معاملات اسکناس دلار در بازار متشکل ارز ايران در روز چهارشنبه (بيست و چهارم شهريورماه) ۹ميليون و ۴۰ هزار و ۹۰۰ دلار و حجم معاملات در نماد معاملاتي يورو ۷۲۲ هزار و ۳۰۰ يورو بود.

به گفته اين کارشناس اقتصادي دلار در پايين‌ترين نرخ خود با رقم ۲۶ هزار و ۳۰۸ تومان و در بالاترين نرخ با رقم ۲۶ هزار و ۵۱۶ تومان معامله شد. همچنين هر يورو در پايين‌ترين نرخ خود به قيمت ۳۱ هزار و ۱۷۶ تومان و در بالاترين نرخ به قيمت ۳۱ هزار و ۵۸۹ تومان معامله شد.

مهدي گوهررستمي در پايان خاطرنشان کرد: بررسي معاملات انجام شده در جلسه معاملاتي چهارشنبه (بيست و چهارم شهريورماه) بيانگر آن است که نرخ ميانگين وزني روزانه دلار ۰/۰۳ درصد کاهش و نرخ ميانگين وزني اسکناس يورو ۰/۵۹ درصد افزايش را نسبت به روز معاملاتي قبل نشان مي‌دهند.

صفحه اصلی خبر اجتماعی اقتصادی سیاسی بین الملل فرهنگی ورزشی ارتباط با ما