فرهنگی
خراسان
۱۴۰۱/۰۹/۲۵ ۲۰:۱۵:۱۲
نامه عوامل سریال «سقوط» به حمید فرخ نژاد | جناب فرخ نژاد، کاش معرفتی بود
نامه عوامل سریال «سقوط» به حمید فرخ نژاد | جناب فرخ نژاد، کاش معرفتی بود
عوامل گروه سریال سقوط در نامه‌ای سرگشاده از حمید فرخ‌نژاد بابت تصمیم فردی و به مخاطره انداختن سریال از او گلایه کردند.
خراسان

نامه سرگشاده گروه تولید سریال سقوط به این شرح است:

حمید خان فرخ نژاد؛

سلام که رسم ادب و معرفت و احترام است!

همه ما تیم تولید سریال «سقوط» شوکه هستیم. مگر می شود مرارت هایی که در روزهای سخت و خاک آلود فیلمبرداری در کوه و بیابان کشیدیم، از خاطر برد؟ مگر می شود شب های سرد سقز را که با مهمان نوازی هموطنان عزیزِ کُرد گرم شده بود، فراموش کرد؟ مگر می شود شب بیداری عوامل تولید و علاقهِ شان را به تولید سریالی متفاوت و جذاب برای مردم از یاد برد؟

حمید خان!

چطور می شود که زحمت های گروهی را که خود در میان شان بودید، نبینید و تصمیمی فردی بگیرید که پخش سریال به مخاطره بیفتد؟ چطور می شود وقتی یاد بیانیه نویسی بیفتید که کارتان تمام شده باشد و بی خبر بار سفرتان را هم بسته باشید، ولی برایتان مهم نباشد که بقیه اعضای گروه چه بلایی بر سرشان می آید؟

چقدر سخت است که چند روز قبل همدیگر را در آغوش گرفته باشیم و برای هم آرزوی موفقیت در پروژه های بعدی را کرده باشیم و حالا همان آدم ها را در مخمصه ای گرفتار کرده باشید که انگار زحمات یکساله شان خاکستر شده. چقدر خودخواهانه است که شرایط سخت کنونی مردم را دیده باشیم و بدتر از آن را، سر همکاران خود آورده باشید. چقدر عجیب است که خبرهای درگوشی حل مشکل خروج هنرمندان را شنیده باشیم و دقیقا رفتاری کنید که مشکل ممنوع الخروجی دوباره برای همه هنرمندان و دوستانتان برقرار شود.

جناب فرخ نژاد!

کاش معرفتی بود، کاش حرمت نان و نمک همچنان مقدس بود، کاش رفتار حرفه ای فقط در هنگام نقد کردن چک معنا پیدا نمی کرد، کاش ارزش کلمه ها اینقدر راحت و آسان نمی شکست.

همکاران شما در سریال سقوط

صفحه اصلی خبر اجتماعی اقتصادی سیاسی بین الملل فرهنگی ورزشی ارتباط با ما