سیاسی
تسنیم
۱۴۰۰/۰۵/۱۹ ۰۹:۳۶:۰۲
توضیح چمران درباره نامه سازمان بازرسی برای انتخاب شهردار تهران
توضیح چمران درباره نامه سازمان بازرسی برای انتخاب شهردار تهران
رئیس شورای شهر تهران در ارتباط با نامه ارسال شده از سوی سازمان بازرسی به شورای شهر تهران و همچنین شوراهای استان تهران واکنش نشان داد.
تسنیم

مهدی چمران پیش از آغاز سومین جلسه شورای اسلامی شهر تهران در دوره ششم در جمع خبرنگاران گفت: امروز (سه شنبه) در سومین جلسه شورای اسلامی شهر تهران به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم مراسم عزاداری خواهیم داشت و پس از آن مراسم کوتاهی برای تودیع آقای حناچی شهردار سابق تهران در دستور کار شورا قرار دارد.

چمران همچنین درباره نامه سازمان بازرسی اظهار کرد: این نامه محرمانه است و نباید درباره آن توضیح دهم. در این نامه به شرایط کسانی که می‌خواهند شهردار شوند، اشاره شده و توضیحاتی که در حد مسائل اصلی بوده را یادآوری و توصیه کرده‌اند که آنها رعایت شود.

وی  در پاسخ به این پرسش که پاسخ شورای شهر به این نامه چیست، گفت: اینگونه نامه‌ها مسائل داخلی است و پاسخ نمی‌خواهد. البته این نامه برای کل شوراهای استان تهران ارسال شده است. همچنین در این نامه اسمی از شخصی نیامده است.

چمران در پاسخ به این پرسش که آیا شورای شهر تهران با سران سه قوه دیداری را انجام خواهد کرد یا خیر، خاطرنشان کرد:  فعلا برنامه‌ای نداریم.

صفحه اصلی خبر اجتماعی اقتصادی سیاسی بین الملل فرهنگی ورزشی ارتباط با ما