بین الملل
فارس
۱۴۰۱/۰۲/۰۱ ۰۸:۳۰:۰۲
دومین حمله سایبری هکرهای عراقی به پایگاه‌های اینترنتی رژیم صهیونیستی
دومین حمله سایبری هکرهای عراقی به پایگاه‌های اینترنتی رژیم صهیونیستی
منابع عراقی خبر دادند که وب‌سایت‌ها و سرورهای رژیم صهیونیستی برای دومین روز متوالی از مبدأ عراق هدف حمله سایبری قرار گرفته‌اند.
فارس

کانال تلگرامی «صابرین نیوز» در این خصوص گزارش داد که برای دومین روز متوالی، وبگاه‌ها و سرورهای حکومتی رژیم صهیونیستی از مبدأ عراق هدف حمله سایبری قرار گرفته‌اند.

طبق این گزارش، هکرها وب‌سایت و سرورهای فرودگاه بن‌گوریون در تل‌آویو را مورد حمله قرار داده‌اند. همزمان با این گزارش، وبگاه «نیوپرس» به نقل از منابع عبری خبر داد که حمله سایبری هکرهای عراقی وبگاه بانک «اسرائیل» و وب‌سایت فرودگاه بن گوریون را از دسترس خارج کرده است.

این حمله در حالی انجام شده است که بامداد امروز نیز کانال تلگرامی صابرین نیوز خبر داد که گروهی موسوم به «الطاهره» پایگاه‌های و سرورهای رژیم صهیونیستی از جمله پایگاه اطلاع رسانی کانال ۹ تلویزیون رژیم صهیونیستی را هدف حمله سایبری قرار داده است.

صابرین نیوز گزارش داده بود که این حمله سایبری از خاک عراق و در ساعت ۱:۲۰ بامداد یعنی در همان ساعتی که در تاریخ ۱۳ دی ماه ۱۳۹۸، سردار سلیمانی و ابومهدی المهندس به شهادت رسیدند،  صورت گرفته است.

 پایگاه خبری شبکه ۹ تلویزیون رژیم صهیونیستی ساعاتی بعد اذعان کرد که بامداد امروز  هدف حمله سایبری قرار گرفته و وب‌سایت آن مختل و از دسترس خارج شده است.

صفحه اصلی خبر اجتماعی اقتصادی سیاسی بین الملل فرهنگی ورزشی ارتباط با ما