اجتماعی
ایسنا
۱۴۰۱/۰۷/۰۷ ۰۹:۳۱:۱۵
واژگونی مرگبار پژو 206 در تهران
واژگونی مرگبار پژو 206 در تهران
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از مرگ یک تن در پی واژگون شدن یک دستگاه خودرو در بزرگراه آیت‌ا... هاشمی رفسنجانی خبر داد.
ایسنا

سید جلال ملکی در این باره اظهار کرد:‌ ساعت ۱۵:۵۰ روز سه شنبه یک حادثه تصادف در بزرگراه آیت‌ ا... هاشمی رفسنجانی، ورودی اشرفی اصفهانی شمالی به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران اطلاع داده شد که درپی آن بلافاصله ستاد فرماندهی، آتش‌نشانان ایستگاه شماره ۹۴ را به محل حادثه اعزام کرد.
وی با اشاره به حضور عوامل آتش‌نشانی در محل وقوع حادثه ادامه داد: آتش‌نشانان پس از حضور در محل متوجه شدند که راننده یک دستگاه خودروی سواری پژو ۲۰۶ هنگام حرکت در مسیر، به دلایل نامشخصی کنترل وسیله نقلیه را از دست داده و در مسیر واژگون و پس از برخورد با گاردریل‌ ها متوقف شده است.
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با بیان این که این خودرو سه سرنشین مرد داشت که همگی حدود ۲۰ سال داشتند، افزود: دو نفر از سرنشینان خودرو پیش از رسیدن آتش‌نشانان به محل حادثه از خودرو خارج شده بودند اما راننده در کابین محبوس شده بود که در همین راستا آتش‌نشانان با استفاده از تجهیزات مخصوص با برش کابین خودرو راننده را   خارج کردند و به عوامل اورژانس تحویل دادند.
ملکی اضافه کرد: با تحویل این جوان حدودا ۲۰ ساله به عوامل اورژانس و بررسی علایم حیاتی مشخص شد که وی در همان لحظات اولیه وقوع حادثه و درپی شدت جراحات واردشده جان خود را از دست داده است.

صفحه اصلی خبر اجتماعی اقتصادی سیاسی بین الملل فرهنگی ورزشی ارتباط با ما