ورزشی
خبر ورزشی
۱۴۰۱/۰۴/۰۳ ۱۱:۰۷:۵۳
استقلال ۲۲ میلیارد، سپاهان ۲۵ میلیارد و گل گهر ۲۷ میلیارد می‌دهند!
استقلال ۲۲ میلیارد، سپاهان ۲۵ میلیارد و گل گهر ۲۷ میلیارد می‌دهند!
سعید صادقی مهم ترین و پرمشتری ترین بازیکن نقل و انتقالات تابستانی امسال محسوب می شود.
خبر ورزشی


وینگر تکنیکی فصل گذشته گل گهر سیرجان با ۱۴ پاس گل و ۷ گل زده حالا به نظر می رسد رکورد نقل و انتقالات امسال را بتواند بشکند!
نه تنها پرسپولیس و استقلال وارد رقابت نفسگیری برای خرید سعید صادقی شده اند بلکه، سپاهان اصفهان، گل گهر سیرجان و حتی فولاد خوزستان هم خواستار عقد قرارداد با او هستند.
با همه این ها صادقی هنوز تصمیم نهایی خود را نگرفته و با هر دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به صورت همزمان در حال مذاکره است.
مدیران استقلال درباره سعید صادقی اعلام کرده‌اند که پیشنهادهای نهایی و مالی را به سعید صادقی داده اند و منتظر پاسخ او هستند و امیدوارند توافق نهایی حاصل شود تا صادقی این فصل پیراهن استقلال را بر تن کند.
باشگاه پرسپولیس نیز به موازات استقلال مشغول مذاکره با مدیربرنامه های سعید صادقی است. در همین ارتباط شنیدیم مدیربرنامه های صادقی در مذاکره با پرسپولیسی ها و رضا درویش ادعای جالبی را مطرح کرده است:
" استقلال ۲۲ میلیارد تومان برای یک فصل به سعید صادقی پیشنهاد داده است. سپاهان اصفهان هم حاضر است ۲۵ میلیارد تومان برای یک سال به او بپردازد و گل گهر سیرجان تیم خودش هم ۲۷ میلیارد تومان می دهد! حالا شما چقدر می خواهید بپردازید؟!"
شنیدیم رضا درویش با وجود این ادعای مدیربرنامه های سعید صادقی روی عدد ۱۵ میلیارد تومان ایستاده و امیدوار است با توجه به روابط خوب یحیی گل محمدی و سعید صادقی بتواند با این رقم، او را پرسپولیسی کند!
سعید صادقی هم پس از بازگشت از اردوی تیم ملی در قطر به شهر خودش ساری سفر کرده و همه مسائل را به مدیربرنامه هایش سپرده است.
اینکه چرا رقم یک بازیکن در فصل نقل و انتقالات به این اندازه می رسد سئوالی است که جواب مفصلی را می طلبد اما فی المجلس به نظر می رسد دلیل اصلی این صعود عمودی قیمت سعید صادقی رقابت تیم های بزرگ فوتبال ایران برای خرید او باشد.
باشگاه هایی که فقط قصد دارند با خرید سعید صادقی به طرفداران خود اعلام کنند که برنده فصل نقل و انتقالات شده اند!

 

صفحه اصلی خبر اجتماعی اقتصادی سیاسی بین الملل فرهنگی ورزشی ارتباط با ما