ورزشی
تجارت نیوز
۱۴۰۰/۱۲/۲۵ ۱۱:۵۵:۴۲
قیمت‌ بلیت دربی نجومی شد
قیمت‌ بلیت دربی نجومی شد
کمترین قیمت بلیت دربی مربوط به طبقه دوم و پشت دروازه به مبلغ ۱۰۰ هزار تومان است. گرانترین بلیت چقدر است؟
تجارت نیوز

طبق اعلام قبلی سازمان لیگ، بلیت فروشی دیدار دو تیم پرسپولیس و استقلال از ساعت ۲۲ امشب آغاز شد و قرار است به تعداد ۲۰ هزار نفر بلیت به طور مساوی میان هواداران دو تیم فروخته شود.

سامانه فروش آنلاین بلیت دربی 
طرفداران سرخابی در حالی برای خرید بلیت این بازی بایکدیگر در رقابت هستند که ارقام نجومی بلیت‌ها مورد توجه هواداران قرار گرفته است.
گرانترین بلیت ها طبق معمول مربوط به جایگاه است که ۲۰۰ هزار تومان قیمت دارد و در نوع خودش یک رکورد محسوب میشود. روبروی جایگاه قیمت ۱۵۰ هزار تومانی دارد و طبقه دوم و پشت دروازه هم ۱۰۰ هزار تومان قیمت گذاری شده است.
این درحالیست که طبق آخرین قیمت فروش بلیت دربی قیمت‌های ۱۵ تا ۵۰ هزار تومان برای فروش در نظر گرفته شده بود که افزایش چند برابری در آن شاهد هستیم.
به نقل از ایرنا،  مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ در مورد ساعت دقیق برگزاری شهرآورد نود و هشتم پایتخت، گفت: این بازی ساعت ۱۷:۳۰ برگزار می‌شود. اگر قطعی برق داشته باشیم مشکلاتی به وجود می‌آید. همه شبانه روز تلاش می‌کنند در بهترین شرایط بازی برگزار شود. سازمان لیگ دوست ندارد بازی به بعداز ظهر بازگردد.
سهیل مهدی افزود: فرسودگی زیر ساخت برق مجموعه، بعد از بازی استقلال و گل‌گهر نگرانی ایجاد کرد و امیدوارم در مسابقات ماه مبارک رمضان شرایط بهتر شود. البته اداره برق تضمین لازم را داده اما مشکل زیر ساخت و فرسودگی تجهیزات است.

مسوول کمیته مسابقات سازمان لیگ در مورد حضور هواداران در ورزشگاه آزادی برای شهرآورد تاکید کرد: تا این لحظه  ۱۰ هزار نفر برای هر تیم تصویب شده است. مشکلی بابت این موضوع نداریم و از عصر سه‌شنبه بلیت فروشی انجام می‌شود.

وی در موردسامانه بلیت فروشی خاطرنشان کرد: همان سامانه قبلی بلیت فروشی را انجام می‌دهد. خیلی از باگ‌های بلیت فروشی حل شد. سامانه کنترل بلیت از درهای‌ ورزشگاه تا گیت دنبال می‌شود.
مهدی در مورد اینکه سامانه تحت قرارداد چه کسی است، گفت: پیمانکار تحت قرارداد دو باشگاه است که با همکاری شرکت توسعه و تجهیز این کار انجام می‌شود.
وی افزود: سکوهای خالی فضای غریبانه‌ای را ایجاد کرده بود و مسابقات شکل دوستانه گرفته بود اما امیدوارم پس از مدت‌ها هواداران بیایند و تیم‌ها و نیمکت تیم‌ها کمک کنند تا بازی جذابی از کار در بیاید.

صفحه اصلی خبر اجتماعی اقتصادی سیاسی بین الملل فرهنگی ورزشی ارتباط با ما