سیاسی
ایرنا
۱۴۰۱/۰۹/۲۳ ۲۱:۲۱:۴۸
قدردانی خانواده شهید مولوی عبدالواحد ریگی از رهبر انقلاب
قدردانی خانواده شهید مولوی عبدالواحد ریگی از رهبر انقلاب
خانواده شهید مولوی عبدالواحد ریگی امام جماعت مسجد امام حسین(ع) خاش با صدور پیامی از عنایت رهبر معظم انقلاب،سران سه قوه و نهادهای ذی ربط امنیتی و انتظامی و شورای تامین سیستان و بلوچستان قدردانی کردند.
ایرنا

در این پیام آمده است: به حکم ادب و حق شناسی، محضر علماء، معتمدان ، مسئولان و آحاد مردم قدرشناس که با حضور پرشور و رشک برانگیز خود در مراسم تشییع، تدفین و ترحیم پدر شهیدمان مولوی عبدالواحد ریگی (رحمت الله علیه) و یا ارسال پیام های همدردی، موجبات تسلی و تشفی آلام جانکاه مان گردیدند، نهایت تشکر و امتنان خویش را صمیمانه ابراز می داریم.
شایسته است قدردانی ویژه ی خویش را از عنایت مقام معظم رهبری، سران سه قوه و نهادهای ذی ربط امنیتی و انتظامی و شورای تامین استان سیستان و بلوچستان که از ابتدای این حادثه تروریستی با بکارگیری همه ی ظرفیت ها و توانمندی های خویش به طور شبانه روزی وارد عمل شده و توانستند در اسرع وقت سه تن از عوامل اصلی ترور این شهید مظلوم را شناسایی و دستگیر کنند اعلام نماییم.
از خداوند متعال برای مردم عزیز و مسئولان محترم، عزت و توفیقات روزافزون را از صمیم قلب مسئلت داریم.
امیدواریم که با تلاش های بی وقفه ی انجام شده و در حال انجام، دیگر عاملان و آمران این اقدام تروریستی دستگیر و به چنگال قانون و عدالت سپرده شوند.

صفحه اصلی خبر اجتماعی اقتصادی سیاسی بین الملل فرهنگی ورزشی ارتباط با ما