ورزشی
ورزش 3
۱۴۰۱/۰۳/۲۰ ۱۵:۳۳:۵۷
عجیب‌ترین بازی تیم زنان؛ دو تیم و یک مربی!
عجیب‌ترین بازی تیم زنان؛ دو تیم و یک مربی!
مدتی است که تیم‌ملی فوتسال عراق با مربی‌گری شهناز یاری در کمپ تیم‌های ملی ایران اردو زده و مشغول انجام دیدارهای تدارکاتی است.
ورزش 3


 در این بین و در اقدامی عجیب امروز عکسی در فضای مجازی وایرال شد که تعدادی از بازیکنان کنونی و یا گذشته تیم ملی، با لباس تیم ملی کشورمان در دیداری دوستانه مقابل تیم‌ملی عراق حاضر شدند.
آنچه عجیب به نظر می‌رسد این است که این تیم بدون مربی، بدون نظارت فدراسیون و بدون در نظر گرفتن شأن تیم‌ملی‌ در زمین حاضر شده و هر دو تیم تحت سرمربی‌گری شهناز یاری به میدان رفتند.
در همین خصوص با شهناز یاری سرمربی سابق تیم ملی ایران و سرمربی کنونی تیم‌ملی عراق تماس گرفتیم و علت این اتفاق را جویا شدیم، او گفت که این بازیکنان با میل خودشان برای این دیدار داوطلب شدند و علت پوشیدن پیراهن تیم‌ملی ایران هم این بود که لباس یکدست دیگری نداشتند.
به نظر می‌رسد در غیاب شهره موسوی، فدراسیون و نهاد‌های نظارتی باید کنترل بیشتری بر اتفاقات پیرامون تیم‌ملی فوتسال زنان داشته باشند.
همچنین شهناز یاری به عنوان مربی بین المللی و بازیکنان بزرگی که در این دیدار حاضر بودند باید متوجه باشند که لباس تیم‌ملی حرمت دارد و اگر قصد انجام دیدار دوستانه با یک تیم بدون نام را دارند باید به فکر سطحی‌ترین امکانات مانند تهیه لباس برای این تیم باشند.

 

صفحه اصلی خبر اجتماعی اقتصادی سیاسی بین الملل فرهنگی ورزشی ارتباط با ما