اجتماعی
رکنا
۱۴۰۱/۰۹/۲۱ ۱۱:۲۰:۴۷
اعتراف وحشتناک داماد به قتل عروس گلستانی و برادر او
اعتراف وحشتناک داماد به قتل عروس گلستانی و برادر او
فرمانده انتظامی کردکوی گفت: پس از چهار روز مفقود شدن خواهر و برادر در شهرستان کردکوی، با تلاش پلیس این پرونده کشف و داماد خانواده به یک جنایت اعتراف کرد.
رکنا

سرهنگ" امیر باقری" در خصوص آخرین وضعیت پرونده اجساد کشف شده در جنگل‌های کردکوی گفت: روز‌های گذشته فردی در تماس با پلیس، مفقودی دختر ۳۲ ساله و پسر ۲۷ ساله خود را اعلام کرد.

وی افزود: این فرد اعلام کرد دو فرزندش دو روز است که مفقود شده و از آن‌ها اطلاعی در دست ندارند.

فرمانده انتظامی کردکوی گفت: بلافاصله تیمی از ماموران انتظامی و پلیس آگاهی کردکوی تحقیقات لازم را آغاز کردند و در تحقیقات ابتدایی پلیس به داماد خانواده مشکوک شد و تحقیقات تخصصی و پلیسی وارد مرحله جدیدی شد.

سرهنگ" امیر باقری" افزود: پس از گذشت ۴۸ ساعت از اعلام مفقودی این دو فرد جسد آن‌ها در جنگل‌های کردکوی کشف و به پزشکی قانونی منتقل شد.

فرمانده انتظامی کردکوی گفت: در ادامه روند تحقیقات با توجه به مستندات به دست آمده تمرکز پلیس بر روی داماد خانواده بیشتر شد تا آنکه در نهایت این فرد به قتل همسر و برادر همسرش اعتراف کرد.

سرهنگ باقری افزود: در تحقیقات انجام شده از این فرد، انگیزه و علت ارتکاب به این جرم را اختلافات خانوادگی و شخصی عنوان کرد و با تکمیل شدن تحقیقات و مستندات پرونده، متهم برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.

صفحه اصلی خبر اجتماعی اقتصادی سیاسی بین الملل فرهنگی ورزشی ارتباط با ما