ورزشی
ورزش 3
۱۴۰۱/۰۵/۰۴ ۱۳:۳۲:۴۶
حضور تیم ملی والیبال ایران در جام واگنر قطعی شد
حضور تیم ملی والیبال ایران در جام واگنر قطعی شد
تیم ملی والیبال ایران، اواخر مرداد ماه، در جام واگنر لهستان حضور پیدا خواهد کرد.
ورزش 3

ایران و لهستان پنجشنبه شب هفته گذشته برای دومین بار در تورنمنت VNL 2022 به مصاف یکدیگر رفتند. مسابقه اول دو تیم در مرحله گروهی با نتیجه ۳-۲ به سود ایران به پایان رسیده بود؛ دیدار فوق‌العاده جذابی که شاگردان عطایی مقابل چشم بیش از ۱۰ هزار هوادار لهستانی تیم نیکولا گربیچ را شکست دادند.
این بار لهستان موفق شد در یک رقابت فوق‌العاده تماشایی با نتیجه ۳-۲ ایران را شکست دهد و راهی نیمه نهایی لیگ ملت‌ها شود. این شانزدهمین برد لهستانی‌ها در تقابل با ایران بود. همچنین ۱۰ جدال دو تیم نیز با پیروزی ملی‌پوشان ایران به پایان رسیده است.
اما به نظر می رسد که سریال این رقابت جذاب باز هم ادامه خواهد داشت و احتمالا ایران در اواخر مرداد ماه به مصاف شاگردان گربیچ می رود. بر این اساس، اواخر مرداد ماه و پیش از رقابت‌های قهرمانی جهان، دو تیم ایران و لهستان این بار در جام واگنر به مصاف یکدیگر خواهند رفت. ایران اکثرا پای ثابت واگنر در سال‌های اخیر بوده است و حالا یک بار دیگر حضور ما در این رقابت‌ها قطعی شده است.
گفتنی است تیم ملی والیبال ایران از ٢٧ تا ٢٩ مرداد ماه در جام واگنر حضور پیدا خواهد کرد و به جز لهستان تیم های آرژانتین و صربستان نیز در این رقابت شرکت می کنند تا شاهد یک تورنمنت دوستانه فوق‌العاده پیش از قهرمانی جهان باشیم.

 

صفحه اصلی خبر اجتماعی اقتصادی سیاسی بین الملل فرهنگی ورزشی ارتباط با ما