سیاسی
تسنیم
۱۴۰۱/۰۸/۲۵ ۲۳:۳۴:۰۹
تکرار عملیات تروریستی ایذه در اصفهان/ دو تن از نیروهای مدافع امنیت شهید و دو نفر مجروح شدند
تکرار عملیات تروریستی ایذه در اصفهان/ دو تن از نیروهای مدافع امنیت شهید و دو نفر مجروح شدند
در پی حمله تروریستی دو راکب موتور سوار به سمت مدافعان امنیت دو نفر به شهادت رسیدند و دو تن نیز مجروح شدند. مجروحان حادثه به بیمارستان منتقل شدند.
تسنیم

راکبان یک موتورسیکلت ساعت ۲۱ امشب در خیابان خانه اصفهان نیرو‌های بسیجی را به رگبار بستند که در این حادثه ۲ نفر شهید و ۸ نفر مجروح شده‌اند.

محسن حمیدی ۵۴ ساله و محمدحسین کریمی ۳۰ ساله از اعضای پایگاه مقاومت بسیج ۱۰ امام علی النقی علیه السلام در این حمله تروریستی به شهادت رسیده‌اند.

‌براساس این گزارش، دو فرد مجروح شده در این حادثه تروریستی از نیرو‌های انتظامی بوده که یکی از آن‌ها از ناحیه پا مجروح شده و دیگر از ناحیه پهلو مورد اصابت تیر قرار گرفته است.

اطلاعات تکمیلی از حمله تروریستی خیابان خانه اصفهان

در این عملیات تروریستی ۸ نفر مجروح شده‌ا‌ند که از این تعداد هفت نفر از نیرو‌های فراجا و یک نفر از نیرو‌های بسیجی بوده است.

‌براساس این گزارش، حوالی ساعت ۲۱ چند نفر با سه دستگاه موتور‌سیکلت به حوزه مقاومت بسیج ۱۰ امام علی النقی علیه السلام خانه اصفهان حمله کرده و نیرو‌های مستقر در آنجا را به رگبار بسته و متواری شدند.

‌تروریست‌ها تحت تعقیب نیرو‌های امنیتی قرار دارند.

اطلاعیه روابط عمومی سپاه پاسداران درباره حادثه تروریستی اصفهان

در این اطلاعیه آمده است: ساعتی پیش در این عملیات تروریستی دو نفر از نیرو‌های بسیج توسط اغتشاشگران با سلاح گرم به شهادت رسیدند و ۸ نفر مجروح شدند که از این تعداد هفت نفر از نیرو‌های فراجا و یک نفر از نیرو‌های بسیجی بودند.

 امشب ۶ نفر با سه دستگاه موتور سیکلت با حمله به حوزه مقاومت بسیج ۱۰ امام علی النقی علیه السلام خانه اصفهان، نیرو‌های مستقر در آن مکان را به رگبار بستند و متواری شدند.

صفحه اصلی خبر اجتماعی اقتصادی سیاسی بین الملل فرهنگی ورزشی ارتباط با ما