ورزشی
فارس
۱۴۰۱/۰۳/۲۲ ۱۱:۳۴:۵۰
علت غیبت 3 بازیکن کلیدی الجزایر مقابل ایران مشخص شد
علت غیبت 3 بازیکن کلیدی الجزایر مقابل ایران مشخص شد
دلیل استراحت و غیبت 3 بازیکن اصلی تیم ملی الجزایر مقابل ایران مشخص شد.
فارس

تیم ملی فوتبال کشورمان امشب از ساعت 22:30 در ورزشگاه باشگاه قطر در دیداری تدارکاتی به مصاف تیم ملی فوتبال الجزایر می رود.
در این بازی دوستانه الجزایری بسیاری از مهره های کلیدی خود را در اختیار ندارد. ریاض محرز ستاره سیتی و کاپیتان الجزایر سرشناس ترین غایب در این بازی است.
اما 3 بازیکن کلیدی الجزایر یعنی ماندی، مبولحی و سلیمانی به دستور بلماضی استراحت می کنند و مقابل شاگردان اسکوچیچ بازی نخواهند کرد. سرمربی تیم ملی الجزایر دلیل استراحت دادن به این 3 بازیکن کلیدی مقابل ایران را این طور بیان کرد: برای مبولحی مسابقات هنوز کامل نشده  و او در شرایط سختی قرار دارد زیرا در پایان قراردادش با این تیم باشگاهی ممکن است از تعطیلات بهره نبرد. عیسی مندی همیشه یک فصل کامل و یک برنامه رقابتی فشرده بازی می‌کرد، اما این فصل زیاد بازی نکرد و زودتر با باشگاهش یا جای دیگری مسابقه می‌دهد، نمی‌دانم.
وی در پایان خاطرنشان کرد: حتی سلیمانی هم شرایطش شبیه دو بازیکن قبل است چون تاریخ فیفا دی این بار پیچیده بود، چون تعطیلات کوتاه است و جام جهانی نزدیک است، بنابراین به آنها استراحت دادم. هیچ آسیبی یا چیزی شبیه در آنها وجود ندارد.

صفحه اصلی خبر اجتماعی اقتصادی سیاسی بین الملل فرهنگی ورزشی ارتباط با ما