اجتماعی
باشگاه خبرنگاران جوان
۱۴۰۱/۰۲/۰۴ ۱۱:۵۲:۰۱
کشف ۱۵۰ هزار لیتر سوخت قاچاق توسط نیروی دریایی سپاه چابهار
کشف ۱۵۰ هزار لیتر سوخت قاچاق توسط نیروی دریایی سپاه چابهار
فرمانده پایگاه مستقل امام علی (ع) نیروی دریایی سپاه چابهار از کشف ۱۵۰ هزار لیتر سوخت قاچاق و دستگیری قاچاقچیان در آب‌های حوزه استحفاظی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران جوان

 

روابط عمومی نیروی دریایی سپاه چابهار، ناوسالاریکم پاسدار محمد نوذری  گفت: رزمندگان اسلام در مجموعه پایگاه مستقل امام علی (ع) نیروی دریایی سپاه پاسداران چابهار در راستای مبارزه با پدیده شوم قاچاق موفق به رهگیری و توقیف سه محموله سوخت به میزان ۱۵۰ هزار لیتر شدند.

او گفت: این محموله به مقصد یکی از کشور های همسایه بارگیری شده بود که برادران ما موفق به توقیف این شناورها و همچنین دستگیری افرادی که در قاچاق دخیل بودند شدند که تعدادی از آن‌ها هموطن و تعدادی تبعه خارجی هستند.

به گفته فرمانده پایگاه مستقل امام علی (ع) نیروی دریایی سپاه چابهار؛ این پرونده هم‌اکنون در مراجع قضایی در حال سیر مراحل قانونی است.

سرهنگ نوذری  گفت: سال قبل هم بیش از یک میلیون لیتر سوخت قاچاق و همچنین قریب به ۱۰۰ تُن روغن خوراکی در ماه‌های پایانی سال ۱۴۰۰ کشف و توقیف شد و این نشان از اهتمام برادران مجموعه نیروی دریایی سپاه، پایگاه مستقل امام علی (ع) در راستای مبارزه با قاچاق کالا و سوخت است.

ناوسالار یکم پاسدار نوذری گفت: با توجه به اینکه ما در نیروی دریایی سپاه پاسداران، خودمان را موظف می‌دانیم برای تامین منافع ملت ایران، همه توان‌مان را به کار بگیریم و به لحاظ اطلاعاتی و عملیاتی بتوانیم به مردم خدمت کنیم.
 

صفحه اصلی خبر اجتماعی اقتصادی سیاسی بین الملل فرهنگی ورزشی ارتباط با ما